Podívejte se, co říkají o mých školeních a vzdělávacích on-line produktech samotní účastníci

„Martin Tesárek je realitní makléř a konzultant, kterého pravidelně doporučuji svým přátelům a známým, kteří buď chtějí uskutečnit nějaký jednorázový (a pro ně zásadní) prodej či nákup nemovitosti, nebo třeba i investovat do konkrétních realit v Praze. Špičkový, solidní profesionál, který se vyzná v tržní situaci a trendech, a navíc pomáhá svým méně zkušenějším kolegům prostřednictvím projektu Makléři makléřům. Doporučuji!“

ROBERT VLACH

"Někdo kdo realitní trh učí jak má fungovat nejen online marketing, jakým způsobem to funguje, co je dobře a co špatně. Díky Tobě jsem přišla na spoustu chyb, které jsme dělali jako realitní kancelář ve své propagaci na internetu špatně a nebo dobře. Byla jsem na Tvých školeních a konferencích a za mě si #1 na trhu v online marketingu! Jsi mi velkým učitelem. Moc děkuji! Líbí sem mi, že ukazuješ reálná čísla na kterých ti funguje obchod a i to co Ti nefungovalo a čemu se máme vyvarovat. V této době, kdy všichni všechno hledají a porovnávají na internetu je to neuvěřitelně těžké, správně spustit reklamní propagace, správně nastavit SEO, mít ty správná klíčová slova, mít svůj vlastní obsah. Na toto a mnohem více jsem si přišla díky Tobě a za to VELKÝ VELKÝ VELKÝ DÍÍÍÍÍÍÍÍK. Nadále se budeme učit a inspirovat."

HANKA PETRŽÍLKOVÁ

"Martine, ještě jednou Ti touto cestou děkuji za pozvání na Tvoji přednášku, která byla ve všech směrech velmi přínosná a skutečně musím uznat, že jsi člověk na správném místě a jsem si jistý, že dokážeš (a dokazuješ i nyní) neskutečně velké obchodní věci - klobouk dolů, vedle Tebe si připadám jako realitní makléř velikosti okresního přeboru 🙂 Dovolím si Ti napsat zpětnou vazbu: naprosto unikátní a velmi hodnotné informace o způsobu Tvé práce - skutečně k nezaplacení, obsahově a tematicky super, nemá cenu se rozepisovat, jsi No.1."

ZDENĚK FIBRICH

"Všetkým ľuďom, ktorí sa chcú posunúť vo svojom žitove dopredu a nechcú sa v budúcnosti spoliehať na štát a dôchodok odporúčam investičný seminár a Ebook Jak se stát milionářem za minimum práce od Martin Tesárek. Kopec zaujímavých rád z realitnej praxe, ktoré mnohým ľuďom otvoria nové obzory. 😉 Vrelo odporúčam. Ďakujem Ti Martin."

ANDREJ PAVELEK

"21.3.2019 jsem se účastnila investičního semináře Martina Tesárka na téma „jak správně vyhodnotit, spočítat a koupit svou první investiční nemovitost“. Vzhledem k tomu, že se na mne obracejí klienti s touto otázkou, chtěla jsem si rozšířit znalosti i v této oblasti. A tento seminář byl jasnou volbou.
Velmi obdivuji Martina Tesárka za to, že si své zkušenosti a cenné rady nenechává pro sebe a vzdělává nejen širokou veřejnost začínajících nebo zkušených investorů, ale i nás realitních makléřů. Jeho velkorysé myšlení a entusiasmus je obdivuhodný a inspirující. Velmi si vážím jeho práce a přeji mu hodně úspěchů a spokojených klientů. Martin Tesárek je pro mne vzorem nejen jako profesionál, ale i jako člověk."

LINDA BITTOVÁ

"Vzdělávání v realitách je důležité pro širokou veřejnost, seminář proto mohu doporučit úplným neznalcům realitního trhu, ale také zkušeným znalcům. V investičním semináři bylo hodně praktických případů, i prostor pro diskuzi. Líbilo se mi rychlejší tempo semináře - a sdílení hodně informací. Martin je skvělý řečník, ale i moderátor. Diskuze umí nasměrovat a vést a vhodně ukončit. Pro ty, co váhají, zda se zúčastnit, vřele doporučuji."

LUCIE NOVÁ

"Martine, tvůj seminář mě velice obohatil jakožto investora do nemovitostí, spousty přínosných věcí do života, kterými se člověk začal ihned inspirovat. Ať už v otázce zdraví, tak i spousty věcí v organizaci práce a používání aplikací a nástrojů. Díky za nově ušetřený čas! Školení se vyplatilo."

JIŘÍ WANDAS

"Seminář Martina Tesárka na téma Sebeřízení, sebemotivace a efektivita práce úspěšného realitního makléře mi pomohl uvědomit si spoustu věcí: paralelu mezi vrcholovými sportovci a profesionálními makléři, nutnost starat se lépe o své zdraví a naslouchat svému tělu, nutnost delegování a tvorby systémů, checklistů, používání vizualizace, různých aplikací atd. V neposlední řadě měl seminář vysokou organizační úroveň, co se týká prostor, prezentace a občerstvení. Také se zde utvořila prima parta makléřů z různých realitek a z různých koutů republiky ochotných ke spolupráci.”

ING. STANISLAV DURCHÁNEK

"Absolvoval jsem školení sebeřízení, sebemotivace a efektivita práce úspěšného realitního makléře pořádané v Olomouci. Toto školení splnilo a dokonce i překonalo mé požadavky. Dozvěděl jsem se spoustu nových informací, načerpal inspiraci a námětů k zamýšlení ohledně efektivity práce. Další přidanou hodnotou bylo poznání nových úspěšných realitních makléřů. K materiálům ze školení se neustále vracím a postupně zavádím do své praxe. Vřele doporučuji pro nakopnutí a znovunastartování úspěšného bussinessu."

JIŘÍ DANIEL

"Absolvoval jsem ve své realitní kariéře již spoustu školení, seminářů, konferencí a kongresů. Jejich obsah byl často totožný nebo podobný a většinou ne zrovna zajímavý. Zkrátka pořád ta stejná písnička. Jelikož jsem si všimnul, že Martin velmi dobře pracuje se svou osobní značkou a marketingem, rozhodl jsem se navštívit jeho seminář "Sebeřízení, sebemotivace a efektivita práce úspěšného realitního makléře", který mě rozhodně nezklamal a můžu ho všem svých kolegům jen doporučit. Líbí se mi jeho přístup k práci, k životu, kdy vše přirovnává k vrcholovému sportu a jelikož jsem bývalý hokejista, musím se vším jen souhlasit. Nejvíce mě zaujalo, že Martin mluví o tom, co si opravdu prožil, vyzkoušel a co denně používá. Takže mě velice potěšilo, že nemluví v rovině teorie, ale pouze o praxi. Na celém semináři se mi nejvíce líbily rady související s efektivitou a také názor, že člověk by si měl práci zjednodušovat a mít tak i hodně času na svůj osobní život. Žijeme přece jen jednou... Takže díky Martine, bylo to super!"

BC. JIŘÍ FARDA

"Zapojil jsem se do projektu pana Martina Tesárka Marketing pro makléře a musím říci, že tento kurz byl úplně perfektně načasovaný a moc se mi líbil jeho průběh. Po osobním setkání s Martinem jsem byl nadšen! Je to velmi sympatický a vstřícný človíček a moc rád s ním budu i nadále v kontaktu ohledně jeho profesionality, která je opravdu skvělá a jeho kurz bych doporučil všem!"

MICHAL ENDLER

"Po přečtení různých realitních článků, jsem si řekl, že se musím ve svém oboru ještě více zdokonalit. Po zhlédnutí několika videí a jeho webových stránek, jsem se rozhodl investovat své peníze a začít se s pomocí Martina Tesárka vzdělávat. MUSÍM ŘÍCT, ŽE TO BYLO JEDNO Z MÝCH NEJLEPŠÍCH ROZHODNUTÍ, JAKÉ JSEM V ŽIVOTĚ UDĚLAL! Martin mi ukázal nový pohled na práci, ukázal nový způsob, kterým lze svou práci zjednodušit a zefektivnit. Díky tomu si více vážím sám sebe a jsem ochoten pracovat pouze s lidmi, kteří ocení, co pro ně dělám."

JAN MAZÁNEK

"Martin má velmi dobré uvažování o businessu. Neustále hledá způsoby jak věci dělat lépe, rychleji, efektivněji. Má vizi a snaží se ji naplňovat. Byl jsem na jeho školení a odnesl si několik jasných, konkrétních tipů, které bezesporu ve své práci využiji. Děkuji a držím palce v dalším podnikání."

JAN KRATOCHVÍL

"Začátek je vždy důležitý a v investování to platí dvojnásobně. Pokud přemýšlíte o investici do nemovitosti a chcete minimalizovat riziko, je dobré načerpat co nejvíce znalostí, aby jste u své první investice neudělali zásadní chybu. Martin Tesárek Vám na svém Investičním semináři prozradí nezbytné informace, které potřebujete vědět, aby jste do světa investování vykročili správným směrem."

JAROSLAV KRAUS

"Ak ste maklér a hľadáte človeka, od ktorého sa chcete inšpirovať k lepšej práci, ktorá vám bude prinášať výsledky, tak sa určite obráťte na Martin Tesárek. Ja sa veľmi rád učím novým veciam a aj z toho dôvodu som Martina požiadal o platenú hodinovú konzuláciu. Pripravil som si témy, o ktorých som sa chcel s ním baviť, on sa na tieto témy svedomito pripravil, a svoj čas mi venoval na 100 %. Mne osobne to prinieslo nový pohľad na veci, ktoré ma zaujímali a som si istý, že vďaka jeho radám budem ešte efektívnejší, čo sa prejaví aj na ešte lepších výsledkoch. POZOR, nie len v pracovnom živote. Ak sa pýtate, či by ste mali spraviť to isté čo ja, tak vám poradím a neváhajte mu napísať. O tom, že je Martin inšpiratívny človek nie je pochýb, ale jeho vedomosti a pohľad na túto prácu vám určite otvoria oči vo veľa smeroch. Martin ďakujem a veľmi rád sa s tebo ešte touto formou porozprávam. Moje hodnotenie je 10/10."

TOMÁŠ PORUBSKÝ

"Jsem velmi rád, že jsem se zúčastnil tvého semináře a tímto ti také děkuji za pro mne velmi hodnotně strávený den, tvůj celkový přístup nejen k práci, ale i k životu je značně poučný a motivující, dle mého může předat mnoho i lidem nejen z realit a nemovitostí. Zejména se mi velmi líbilo přirovnání a paralela se sportem, jaké používáš aplikace, metody a systémy práce, avšak hlavně jak s tím vším efektivně pracovat, aby si člověk uvědomil jak neztrácet zbytečně mnoho času. Nejvíce přínosným pro mne bylo UVĚDOMĚNÍ, že dost z toho co jsem od tebe slyšel a viděl vlastně znám již docela dlouho, avšak v praxi užívám jen zlomek a t í m také zjištění jaké jsou vlastně mé osobní rezervy – takový ten psychický kopanec 🙂 Tvou práci a aktivity sleduji už pár let a jsem přesvědčen, že je jen pár lidí, kteří to dělají tak kvalitně jako ty, proto seminář a setkání s tebou doporučuji nejen těm co začínají, ale i zkušeným profesionálům, kteří se chtějí stále posunovat vpřed."

JAN ZETKA

"Martina Tesárka znám a sleduji již delší dobu. Vždy byl o několik kroků vpřed s inovacemi v oblastni realítního trhu. Jsme rád, že se rozhodl svoje realitní zkušenosti a praktiky šírit dále ostatním realitním makléřům. Osobně jsem se zúčastnil Martinova školení v Praze a rozhodně nelituji. Školení bylo jen a jen z Martinovi praxe a zkušeností, kterých má Martin opravdu hodně. Doporučuji!"

ROMAN VYKLICKÝ

"V červnu jsem se účastníl certifikačního kurzu Obchodník s nemovitostmi, který pořádala ARK ČR. Jedním z přednášejících byl Martin Tesárek, který mluvil na téma Marketing makléře. V oboru jsem již 12 let a za tu dobu jsem získal mnoho zkušeností. Musím uznat, že přednáška Martina Tesárka byla velmi inspirativní s uvedením konkrétních příkladů a metod pro zlepšení marketingu makléře/realitní kanceláře. Děkuji a přeji mnoho úspěchů."

ING. JAN TAJOVSKÝ

"Na Martina som narazil ešte v čase, kedy som s realitami iba začínal, čiže okolo roku 2012. Vtedy som ho vnímal a tiež sledoval najmä ako veľkého odborníka na realitný marketing a tiež človeka, ktorý vie ako prezentovať sám seba. Veľa som sa od neho naučil a musím povedať, že to kde som v realitách dnes je aj jeho zásluha. Pretože to, čo "hlása" naozaj aj funguje a moja "značka" je preto stále viac známa aj vďaka nemu. Teraz som narazil na jeho projekt a práve školenie o "motivácii a efektivite práce" ma zaujalo najviac, nakoľko je to pre mňa práve aktuálna otázka. Na školení som sa dozvedel praktické rady, ako pristupovať ku biznisu aj vtedy, keď má človek práve ťažšie obdobie, ako nakladať so svojím časom, ako delegovať činnosti a tak byť ešte efektívnejší. Verím, že keď zavediem tieto rady do praxe, budú moje výsledky ešte lepšie a budem mať viac času pre seba a rodinu. Jednoznačne môžem celý projekt iba odporučiť a Martinovi držím palce, aby v budúcnosti vymyslel ďalší prínosný projekt."

MILAN ČIERŤAŽSKÝ

"Za poslední čtyři roky jsem utratil statisíce korun za offline školení, online kurzy, semináře, webináře. Koupil, přečetl a poslechl jsem si desítky knih o osobním rozvoji, reklamě, marketingu a podnikání. A za celou tu dobu mě nejvíc ovlivnili tři lidé. Carmine Gallo, který napsal knihu Tajemství skvělých prezentací Steva Jobse, Vojtěch Kostiha, který vedl seminář se stejným názvem i obsahem a v neposlední řadě je to Martin Tesárek a jeho online školení Marketing pro makléře a živý seminář Sebeřízení, sebemotivace a efektivita práce realitního makléře."

MICHAL SOUČEK

"Martina jsem osobně poznala před pár týdny a musím říct, že je to opravdový profesionál. Ten typ člověka, kterému bych svou nemovitost dala do prodeje a věděla bych, že mi ji prodá nejlépe. Za kým bych si šla pro radu, kdybych nevěděla, jak správně postupovat. Kdo poradí i makléři, kterého nezná a nic za to neočekává. Který chce motivovat ostatní makléře k ještě lepším výsledkům a má radost, když se jim daří. Bylo mi ctí ho poznat a jsem moc ráda, že přišel na trh s myšlenkou seznamovat top makléře, aby si vyměnili jejich know-how. Děkuji Martine a přeji mnoho dalších úspěšných seminářů, obchodů a dalších spokojených klientů."

JANA KUČEROVÁ

Na této stránce najdete více než

0
referencí

"Martinův kurz „Sebeřízení, sebemotivace a efektivita práce realitního makléře“ byl pro mě velkou inspirací. Z kurzu jsem si odnesl mnoho zajímavých informací, tipů a doporučení, jak si činnosti ve svém podnikání nejen zjednodušit, ale zejména zefektivnit. Výborná organizace, hodnotný obsah a v neposlední řadě příjemná atmosféra. Martin vše prezentuje srozumitelně a především ze své vlastní praxe. Kurz doporučuji všem, kteří se chtějí ve své práci zlepšit a posunout zase o kus dále."

ING. PAVEL PEKÁREK

"Na Realitnom kongrese v Bratislave som mal cest vypocut si prezentaciu „kolegu maklera“ z Ceskej republiky Martina Tesarka. Kedze ho a jeho pracu poznam od zaciatkov a sledujem jeho posobenie na realitnom trhu uz roky, potvrdilo sa len to, co som ocakaval. Martin je vzorovy priklad toho, ako sa da za kratku dobu vyrast na fundovaneho a uznavaneho odbornika v realitach a vniest do tohto biznisu vela novych a pokrokovych nastrojov. Skratim to... pre mna realitny guru a aj vzor. Dekuji Martin."

VLADIMÍR MATRKA

"Absolvovala jsem školení Martina Tesárka a pokud chcete rady z praxe, jak svůj - nejen - pracovní život udělat jednodušší, efektivnější a chcete-li dostat opravdu konkrétní tipy a rady, tak určitě mohu doporučit. Nejedná se o žádné naučené teorie teoretika, ale rady člověka, který vše, co říká, sám dělá. Díky Marti!"

MGR. PAVLÍNA TEICHMANNOVÁ

"Ještě jednou ti děkuji za vzdělávací den s tebou. Byl jsi skvěle připravený, srozumitelný a často jsem se i zasmála. Je velmi poučné,  jaký máš systém v tom co děláš a já se po tomto dni budu snažit používat rady, které jsem od tebe slyšela. Ten den utekl a mně obohatil. Těším se na další setkání."

LENKA SEJPALOVÁ

"Martin, stejně jako já, dříve závodně sportoval. Jeho školení bylo jako povedený závod, na který se dlouho a pečlivě připravoval. Bez trémy, s chladnou hlavou a s nadhledem jemu vlastním nás dovedl do cílové rovinky, aniž bychom si všimli, že je maraton nabitý informacemi již za námi. Dotknul se témat, která nás pálí každý den, a dal nám tipy, které od té doby používám."

PETRA VYBÍRALOVÁ

"Martine, chci vám moc poděkovat za seminář, který mě opravdu nezklamal, protože obsahoval spoustu informací a návodů, které jsem rozhodnuta aplikovat co nejdříve, což není vůbec běžné. Nejdříve jsem byla překvapena šíří záběru, začal jste opravdu "od podlahy" rozborem stravy, životosprávou a duševní hygienou, ale jak se mi to rozleželo v hlavě, zjistila jsem, že je to ten jedině správný základ, na kterém se dá dále stavět. Váš přístup k řešení problému vlastní efektivity mě doslova nadchnul. Doporučené aplikace a techniky mě opravdu strašně moc baví, díky moc! Přála bych si víc takových skvělých lidí v naší branži. Přeji mnoho zdraví a úspěchů v další práci."

ING. JARMILA DUBOVÁ

"Martine, seminář Sebeřízení, sebemotivace a efektivita práce úspěšného realitního makléře byl pro mě velmi přínosný. Předal jsi nám spoustu hodnotných informací, které makléře, ale i jiné obchodníky může posunout o velký kus dopředu. Jsi určitě velkou inspirací nejen pro nováčky v realitním oboru, ale i pro ty, co jsou na realitním trhu o mnoho déle. Můžu říci, že jsem si Tvůj seminář užila. :-)"

"Chtěl bych touto cestou poděkovat za tvé školení v Olomouci, bylo super a ukázalo mi nové a hodně dobré možnosti. Mnoho aplikací jsem již využíval, ale ne na takové úrovni jako ty, což je škoda, jelikož díky tvým návodům dokáží opravdu ušetřit spoustu času. Byl bych rád, kdyby byli i další školení na moravě, určitě bych se rád zúčastnil :-)"

BC. TOMÁŠ BARTŮŠEK, MBA

"Ahoj Martin, najskôr mi dovoľ vysloviť veľkú vďaku za to, že som sa mohol zúčastniť na tvojom seminári "Sebariadenie, seba motivácia a efektivita práce realitného makléra“. Seminár bol explóziou informácii, ktoré budem ešte veľmi dlho „prežúvať“. Hovorí sa, že ak si odnesieš čo i len jednu užitočnú informáciu zo vzdelávacej akcie a zavedieš ju do praxe, tak to stálo za námahu, čas i peniaze. Ja som si z tvojho semináru odniesol plné Mikulášske vrece informácii, ktoré sa budem snažiť postupne dostať do mojej každodennej práce. Ihneď som začal používať Dropbox a Evernote. Tvoja myšlienka prepojenia vrcholového športovca a makléra profesionála je proste geniálna. Tiež som nejaký rok profesionálne hrával hádzanú, tak mi to krásne „zacvaklo“. Delegovanie činností, pravidlo 80:20, efektivita využívania pracovného času, plánovanie, ale aj oddych, koníčky, strava, predstava úspechu... Mohol by som pokračovať, ale to chce proste počuť na vlastné uši, vidieť na vlastné oči, profesionálneho športovca , makléra a Človeka s veľkým "Č" na jeho superlatívmi ovenčeného seminára. Doporučujem, má to hodnotu niekoľkonásobne vyššiu, ako zaplatíte. Mňa to zo Slovenska vyšlo na tri dni času, ale dalo mi to obrovskú slobodu. Teším sa na ďalšie semináre."

OSKAR HANTÁK

"Martinovo školenie som si veľmi užila. Bolo plné energie, výbornej atmosféry a cenných informácií. Inšpiratívne pre mňa bolo ako dokáže maximálne využívať výdobytky modernej doby vo svojej práci. A obdivujem ho za jeho sebadisciplínu. Nakoplo ma to k tomu, aby som naplno využívala a plánovala si svoj čas v práci i v súkromí. Ďakujem!"

MGR. ZUZANA KIBRITOV

"Martina Tesárka sleduji od roku 2014, kdy jsem se účastnil i jeho Marketingu pro makléře. Považuji ho za jednoho z nejinspirativnějších lidí v realitním byznysu u nás a velkého profesionála, který má co předat i lidem pohybujícím se v realitách 10 i více let. Seminář o efektivitě práce mě naučil používat moderní aplikace, které velmi urychlí a zjednoduší celý proces prodeje nemovitosti."

MGR. RADEK PAVLÍČEK

"Martine Tvůj seminář se mi hodně líbil 🙂 Byl velmi inspirativní, plný návodů, jak si ulehčit a zefektivnit svou práci. Výborný přístup k semináři, příprava, prezentace, energie po celý den semináře.... Nic jsi nepodcenil, na vše jsi byl připraven. Od semináře jsem očekávala, že najdu způsob jak sladit nebo urovnat a usnadnit si svou práci. Takže, návod mám, nyní pracuji na tom, aby má práce byla efektivnější a měla čas i na osobní život. Martine VELKÉ díky, bylo mi ctí Tě poznat!"

JANA BALÁKOVÁ

"Chtěl bych touto cestou poděkovat za tvé školení v Olomouci, bylo super a ukázalo mi nové a hodně dobré možnosti. Mnoho aplikací jsem již využíval, ale ne na takové úrovni jako ty, což je škoda, jelikož díky tvým návodům dokáží opravdu ušetřit spoustu času. Byl bych rád, kdyby byli i další školení na moravě, určitě bych se rád zúčastnil :-)"

BC. TOMÁŠ BARTŮŠEK, MBA

"Měl jsem možnost zúčastnit se školení s Martinem Tesárkem v Brně na obchodník s realitami.. Velice se mi líbí jeho lidský přístup a skvělá komunikace s posluchači.. odnesl jsem si zajímavé poznatky do praxe. Vřele doporučuji!"

RADEK STEHLÍK

"Pamätám sa, keď som niekedy v noci zbadal na internete Martinove úvodné 3 videá. Zaujalo ma to a o pár dní neskôr som našiel, že robí kurz Marketing pro makléře 21. století a iba pre 100 realitných maklérov. Povedal som si to je pecka, to sa určite zaplní za 1 deň. V deň, keď Martin spustil školenie, nikdy nezabudnem, od rána som mu volal, nech mi rezervuje jedno miesto, že tam v jeho školení chcem byť. Martin sa ma spýtal zaujímavú otázku, resp. sa čudoval jednej veci. Povedal mi, že som zabehnutý realitný maklér, mám vlastnú osobnú stránku (www.zarecky.sk), že prečo chcem ísť na jeho školenie. Povedal mi, že zopár ľudí, čo má svoje stránky apod. mu povedalo, že oni jeho školenie nepotrebujú, oni predávajú a vedia už všetko. Školenie Marketing pro makléře 21. století, bola moja najlepšia investícia, ktorú som mohol spraviť pri rozvoji samého seba, svojho podnikania. Martin ma naučil marketingu na sociálnych sieťach, do jeho školenia som si myslel, že viem napr. o Facebooku všetko a po zhliadnutí jeho videí som zistil, že viem tak 10%. Ukázal mi nástroje, programy na internete, ktoré mi neskutočne šetria čas. A super je, že k tomu obsahu mám doživotný prístup. Martin mi otvoril oči vo veľa veciach, za čo som mu veľmi vďačný. Mal som cez neho možnosť využiť bonus, ktorý ponúkal a to zadarmo vytvorenie vlastnej www stránky. Jednu som už mal, ale nie je stránka ako stránka. Zbytočne máte pekne vizuálne spravenú stránku, keď neviete ako s ňou pracovať, aby Vám priťahovala klientov. Cez Martina sme otvorili túto stránku: www.predajteajvasu.sk Martin, veľmi pekne ti ďakujem, to čo si ma naučil, dennodenne to využívam. Odporúčam, odporúčam, odporúčam."

RADOSLAV ZÁRECKÝ

"Setkání s Martinem Tesárkem bylo zlomové v mém podnikání v realitním byznysu. Najednou jsem viděl mladého a úspěšného člověka, ze kterého vyzařuje pohoda a vstřícnost. Prostě vlastnosti makléře, které jsem ve svém okolí zatím moc neviděl. Najednou se ve mně zapálila taková ta zdravá dravost dokázat, že se dostanu na jeho úroveň minimálně stejně rychle jako on a na trhu, který je tomu pražskému trochu vzdálenější. To bude neuvěřitelný úspěch. Přeji všem lidem v Praze a okolí, kteří zvažují prodej, nákup nebo investici v nemovitostech, aby měli šanci se potkat s tímto odborníkem. Je to totiž ten jeden z mála profesionálů, kteří nevytáčejí čísla, ale hovory přijímají. A to je meta, kam se každý podnikatel chce dostat. Včetně mě."

ONDŘEJ SOTORNÍK

"Martine, tvůj seminář byl pro mě velmi inspirativní, přínosný a zajímavý. Ze začátku jsem moc nechápala, proč tak hodně mluvíš o sportu, ale veškeré příklady mi pak sedly. Vždyť reality jsou taky takový sport. Díky tobě jsem si uvědomila jednu zásadní věc a to, že se nebudu pouštět do budování velkého týmu, že mě nebaví kopat ostatní makléře do zadku, aby něco dělali. Půjdu cestou, která je mému srdci blíž. Děkuji za tento posun, lépe se mi dýchá, lépe se mi vstává a chodí do kanceláře. Těším se na moji novou cestu."

BC. MARKÉTA VAŠATOVÁ

"Martine děkuji, po delší době workshop, kdy se člověk celý den ani nepodívá na hodinky a několikrát si řekne "Aha! to je dobré, to mi ušetří práci a dává mi to smysl!" Vřele doporučuji každému, kdo makléřinu myslí vážně, dlouhodobě a ví že čas je drahý. Efektivita, profesionalita, osobní a obsahový marketing, moderní nástroje a přístupy v praxi. Ještě jednou díky, jeden z nejlepších workshopů, jaký jsem zažil!"

BC. JAKUB RÓŽA

"Velice přínosné školení, hledal jsem impuls, jak být ve své práci více efektivní a myslím, že jsem si v obsahu našel přesně to své. Pokud se chcete někam posunout a umíte na sobě makat, rozhodně doporučuji."

JOSEF HUTERA

"Pro mě osobně byl seminář velmi přínosný z pohledu sportovce vs. makléře, i díky osobní dlouholeté zkušenosti se sportovní činností. Nikdy jsem ovšem důsledně nepromýšlel toto propojení. Nejspíše jsem ho měl v sobě automaticky, ale přeci jenom jsem si díky Tvé prezentaci spoustu věcí uvědomil."

MICHAL GROULÍK

"Ahoj Martine. Děkuji za tvůj seminář, který byl pro mne velice zajímavý a přínosný. Mile mě překvapila první část, kdy jsi mluvil o tom, jak je důležité znát své tělo. Přiznám se, že jsem nečekal, že se dozvím informace tohoto charakteru. Ale musím s Tebou souhlasit, že je to velice důležité a díky za ně. Jsem rád, že jsem na Tvém školení byl a opravdu jsem si odnesl hodně zajímavých informací, které ve své práci určitě použiji. Mohu jen doporučit."

PETR ŠMÍD

"Martina sleduji už od jeho začátků a vnímám ho jako člověka, který na sobě neustále pracuje a posouvá se kupředu. Po jeho školení na efektivitu makléře jsem si uvědomil souvislosti mezi mnoha systémy a nástroji. To mě hodně posunulo. Také příklady, co a jak se dá delegovat mě překvapili. Už zapracovávím změny do života a je to super. Taktéž celostní pohled na věc, včetně odpočinku a životosprávy byl přínosem. Doporučuji všem, co se chtějí posunout kupředu."

ING. VÁCLAV DOHNAL

"Seminář byl pro mě milým překvapením, byl úplně jiný než ostatní, které jsem dosud absolvoval - což je mi velmi sympatické. Koneckonců také pracuji jinak než většina makléřů… Líbí se mi, že i někdo na takové pozici jako je Martin to „netlačí“, aby z klientů vyždímal co nejvíce, ale má jiné hodnoty! Pokud člověk (nejen makléř) chce začít pracovat a žít efektivně, případně efektivněji 🙂 určitě si od Martina odnese nějakou inspiraci. Za mě příjemně strávený den a seminář Martina Tesárka doporučuji."

RADEK MOTYKA

"Chtěla bych tím tímto poděkovat za skvělé školení v Olomouci a vůbec nelituji, že jsem vážila z Plzně cestu. Školení bylo pro mne velmi inspirativní, plný návodů, jak si ulehčit svou práci a tím mít čas pro rodinu a sebe. Dal si mi přesný návod jak šetřit nejen můj čas, ale čas i mým makléřům, kterým jsem předala můj popsaný sešit a rozumy, které jsem na Tvém školení nabrala. Obdivuji Tvé nasazení, energii a chuť. Těším se na další shledání."

ANNA PTÁČKOVÁ

"Martine, moc Ti děkuji za velice přínosné školení. Je velice inspirativní pozorovat někoho, kdo je ve stejném věku a má již takové výsledky v několika oborech zároveň. Jsi krásnou ukázkou, že pro úspěch v podnikání není potřeba pracovat nejvíce, ale naopak je nezbytné pracovat chytře a efektivně. Všichni, kteří chcete posunout svou realitní činnost a své myšlení o několik kroků dále, vřele doporučuji, abyste se dalších podobných akcí neváhali zúčastnit!!!"

JAROSLAV KRAUS

"Martin je živý důkaz toho, že když se člověk rozhodne dělat svou práci kvalitně, chytře a s "lidskou tváří", tak je možné dosáhnout svých cílů a plnit si své sny. Zároveň je to člověk, který ve své práci je schopen uplatňovat nejnovější trendy a tím posouvat business a realitní branži o stupínek výš. Oceňuji, že na svém semináři Sebeřízení, sebemotivace a efektivita práce úspěšného realitního makléře, odkrývá své know-how a jednoduchým a srozumitelným způsobem pomáhá kolegům dosáhnout lepších výsledků. Jeho seminář je plný energie, praktických tipů a inovací, které jsou schopny makléře posunout ve své práci dál. Jeho seminář vřele doporučuji :)"

ING. LENKA PILČÍKOVÁ

"S Martinem jsem absolvoval seminář ohledně sebeřízení, sebemotivace a efektivity práce realitního makléře. Chtěl bych ti poděkovat za zkušenosti, inspiraci a znalosti, které dokážeš sdílet s takovou radostí. Těším se na další setkání."

PETR IVANKO

"Seminář s Martinem Tesárkem v Olomouci byl prostě super, asi nejlepší realitní seminář, na jakém jsme za svých 12 let podnikání v realitách byla. Byla to kombinace nadšení, energie, zkušeností, pečlivé práce s daty, objasnění cest k denním i velkým úspěchům v realitách. Potěšilo mě, že to bylo celé srozumitelné i pro makléře kolem 50ti let, že vše je uplatnitelné v našem podnikání postupně a kdykoliv. Mě nejvíc oslovila VIZUALIZACE, kterou také mnoho let používám, ale myslela jsem si, že je jen pro věřící lidi. Podle Martina to může fungovat u všech lidí, což je úplný objev. Až bude i z naší dcery makléřka, určitě ji pošlu na takové školení. Za pár peněz tolik know-how, to je krása. Díky a budu se těšit na pokračování."

ING. EVA LACHOVÁ

"Ahoj Martine, díky za zajímavý seminář. Část sportovců a porovnávání s podnikateli pro mě byla dlouhá, ale v momentě kdy ses překlopil do pojednání o efektivitě mě seminář začal opravdu bavit. Uvědomil jsem si jak rozdílně lze nahlížet na delegování a tým jako takový. Z první části jsem si poznamenal následující: “Oni to nevidí a vy mi to snad prominete” a taky vizualizaci úspěchu, protože to dělávám a připadal jsem si občas jako blázen. Je skvělé vědět, že ne jediný. Na části efektivity jsem popsal zbylý papír a za tento přínos ti děkuji. Pokud bych měl vyhodnocovat přínos v penězích věřím, že se investice do Tvého semináře vrátí několikanásobně."

ANTONÍN KRUMNIKL

"Martine, seminář Sebeřízení, sebemotivace a efektivita práce úspěšného realitního makléře byl pro mě velmi přínosný. Předal jsi nám spoustu hodnotných informací, které makléře, ale i jiné obchodníky může posunout o velký kus dopředu. Jsi určitě velkou inspirací nejen pro nováčky v realitním oboru, ale i pro ty, co jsou na realitním trhu o mnoho déle. Můžu říci, že jsem si Tvůj seminář užila. :-)"

VĚRA ŠIMÍČKOVÁ

"Martine, rád bych napsal jen pár řádků. Všiml jsem si, že chvalozpěvy na Vás jdou ze všech stran, ale přesto i já se přidávám k řadě těch, co Vám děkují. Rád bych Vám poděkoval ze otevření očí, jakým směrem se ubírat. V realitách jsem od roku 2008 (kromě roční přestávky na srealitách), ale vždy jsem byl pouze makléř, který dělal od 50 - 70% provizí. Až do jednoho květnového večera, kdy na mě vyskočila reklama na FB a tam Vy. Popravdě, ten večer jsem už neusnul a říkal si, sakra jak se člověk stejně starý jako já, se stejnou zálibou (sociální sítě, sledování nových trendů na internetu, youtube a pododbně) dostal k tak propracovaným stránkám, videím a hlavně k vlastní realitní kanceláři? Od toho dne už jsem nad tím přemýšlel úplně jinak - koukám na videa, videoblogy, stránky ostatních a k 1. 10. 2014 zakládám vlastní realitní kancelář JOCHreality. Vše je postavené na tom, co jsem odkoukal od Vás. Žiju na malém městě ve Východních Čechách a myslím (doufám), že všechny Vaše rady a nápady půjdou převést i na náš region. Budu dál koukat na Váš obsah a i já se pokusím přijít s něčím, co by třeba mohlo jednou inspirovat Vás. Jezdím často do Prahy, máte u mě oběd. Ještě jednou děkuji, bez Vás bych teď asi seděl v kanceláři před ADOLEM a volal jako předešlých 6 let. Jste frajer - mějte se FAJN."

MICHAL JOCH

"Píšu ti s ohromným nadšením. Přibližně před týdnem jsem čistou náhodou narazil na Marketing pro makléře a úplně mě to fascinovalo! Je úžasné, že chceš pomáhat ostatním makléřům. Už samotná videa, která jsou zdarma, poskytují ohromné množství informací a postupů, které by makléř neměl zanedbávat a měl by se jim věnovat. Díky tobě budou někteří makléři úspěšnější a šťastnější. 🙂 Realitní makleřina mě ohromně zajímá. Sleduji videa na Makléři na doporučení, Marketing pro makléře i YouTube.cz, kde máte zveřejněný webinář, různá videa a atd. Vše je to ohromně zajímavé, ohromně pokrokové a je vidět, že z vás mluví zkušenosti. Mé stálé hledání je nejspíš zapříčiněné tím, že bych se chtěl věnovat realitám, je to i můj sen. Jenže už se o to pokouším necelý rok a stále bez výsledku. Určitě to není neúspěch, je to zkušenost při které jsem zjistil, že musím dělat něco špatně. Pročítal jsem stránku Makléři na doporučení a zjistil jsem, že lze s vámi spolupracovat. Neváhal jsem a vyplnil jsem formulář a odeslal. Určitě nedělám průzkum trhu a nejsem od konkurence. Jsem klučina, co by chtěl něco dokázat, dělat to, co by ho bavilo a mohl tím někomu pomoci a také plnit si své sny. Myslím to vážně, že bych se chtěl stát Makléřem na doporučení. V Makléřích na doporučení vidím ohromný potenciál do budoucna, tím jsem si jist. Děkuji vám už za tak ohromné množství informací, které jsou volně dostupné. Ohromně si toho vážím, co už jste teď udělal pro mě a děláte i pro ostatní."

VLADIMÍR TURÝNEK

Zde je prostor vyjádřit svůj názor na mé školení, nebo on-line
vzdělávací produkt. Stejně tak budu rád za jakoukoliv zpětnou
vazbu, která mi pomůže zdokonalit mé vzdělávací programy. Předem vám tímto děkuji.

NAZAPOMEŇTE SE PODÍVAT NA TOTO VIDEO !!!

všech 10 nejčastějších marketingových chyb objevíte na stránce www.marketingpromaklere.cz

KALENDÁŘ ŽIVÝCH SEMINÁŘŮ A ŠKOLENÍ

Aktuálně nemám naplánována žádná školení pro veřejnost.

Nehodí se vám žádný z termínů? Domluvte si se mnou individuální školení u vás ve firmě. Přijedu kamkoliv v ČR i na Slovensko.

SEZNAM VIDEOŠKOLENÍ, KTERÉ SI MŮŽETE IHNED OBJEDNAT A ZAČÍT SE VZDĚLÁVAT

@MARTINTESAREK

VIDEOŠKOLENÍ      BLOG      KONZULTACE      REFERENCE      KONTAKT      KNIHY      ČLENSKÁ SEKCE     OBCHODNÍ PODMÍNKY