Zpětná vazba mých
klientů mě motivuje k další práci

Můžu si o své práci myslet cokoli. Nejdůvěryhodnější je ale slyšet, co si o ní myslí klienti, se kterými jsem pracoval. V referencích nejčastěji skloňují slovo „profesionalita“ a budu velmi rád, pokud si projdete alespoň část z nich. Věřím, že vám to dodá dostatečnou jistotu k tomu, abyste věděli, že se mnou nešlápnete vedle.

 
 
 
Služby pana Tesárka lze jen doporučit. Jak se prezentuje jako realitní makléř, tak i skutečně pracuje. Neexistuje nic, co by slíbil a nesplnil. Všechny potřebné kroky vždy ochotně vysvětlil a zdůvodnil, do ničeho nás nenutil. Plně jsme věřili jeho mnohaletým zkušenostem. Na naše podněty reagoval rychle, věcně, nevtíravě a hlavně profesionálně. Děkujeme a těšíme se na další případnou spolupráci.
Eva Machálková
Vážený pane Tesárku, rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování prodeje rodinného domu v Troskotovicích. Byli jsme s Vašimi službami nadmíru spokojeni, jste opravdu profesionál a jednička v oboru. Velmi oceňujeme Vaše férové jednání, přímočarost a pečlivost. Vše máte perfektně promyšlené a dotažené do posledního detailu. Ještě jednou děkujeme a vřele Vás každému doporučíme!
Eliška Šimonková
Protože jsem se rozhodla prodat svou nemovitost v době, která na prodej nebyla úplně příznivá, tak jsem si na to netroufla úplně sama a využila služeb realitního makléře. Bylo mi jasné, že v tak těžké době musím makléře vybírat opravdu svědomitě. Několik makléřů mi doma prošlo tzv. "výběrovým řízením" a musím říct, že pan Martin Tesárek byla ta nejlepší volba! Na prodej se celkem spěchalo. Jen pár dnů po prvním oslovení jsem měla nafocený a následně brzy nainzerovaný byt, který díky skvělé prezentaci zaujal a i v tak těžké době jsme měli celkem dost prohlídek a ze dvou prohlídkových dnů jsme měli zájemce. Musím ocenit profesionální přístup pana Tesárka, který se o vše postaral a já neměla s ničím žádné starosti. Celý obchod proběhl hladce od podpisu rezervační smlouvy až po předání klíčů nové majitelce 🙂 O přepis energií jsem se taktéž nemusela starat. Kde nebylo nutné být osobně, vše se vyřešilo pohodlně na dálku elektronickými podpisy. Rezervační smlouvu jsem podepisovala po telefonu cestou do práce v MHD😉 O všem jsem byla vždy informována, abych byla v obraze, ale jinak jsem se nemusela o nic starat. Byt se prodal za cenu, kterou jsem si představovala, i když jsem úplně nevěřila, že by to bylo nakonec reálné. Takže jsem velice spokojená 🙂 Pana Martina Tesárka rozhodně doporučuji!
Veronika Žabová
Před pár dny jsem předala klíče rodinného domu novým majitelům a tím jsem ukončila skvělou spolupráci s panem Tesárkem. Do prodeje nemovitosti jsem se pouštěla poprvé a nevěděla jsem co očekávat. Přes Google Search nejlepších makléřů v Praze jsem našla pana Tesárka. Hned první, stále nezávislá, schůzka a posléze e-mail byl velice informativní a přesvědčil mě o budoucí spolupráci. Vše bylo profesionální a na vysoké úrovni. Videoprezentace, profesionální fotky, komunikace vše bylo dokonalé. Samotný proces proběhl hladce a jen dvě prohlídky nemovitosti nám zajistily zájemce a následně kupující. Pan Tesárek byl se mnou velice trpělivý a odpověděl na každou mou otázku a bylo jich z mé strany dost. A bonus bylo že jsem ani jednou nemusela na úřad, pan Tesárek vše zařídil. Nemovitost se nakonec prodala dokonce i za vyšší cenu, k mé velké spokojenosti, a to v docela krátkém období. Pan Tesárek šel nad rámec svých poviností a vykonal pro mě služby které by jiní makléři pro mě neudělali. Pana Tesárka bych každému vřele doporučila protože prodej nemovitosti může být někdy nepříjemná záležitost ale v tomto případě vše proběhlo hladce a bez problémů díky znalosti a profesionalitě pana Tesárka. Za to vše mu aspoň touto cestou chci poděkovat.
Dana Nekovářová
Pan Tesárek je velký profesionál. Komunikace v průběhu obchodu byla rychlá, věcná a celkově na vysoké úrovni. Dokázal zodpovědět všechny otázky a i sám z vlastní vůle na některé věci upozornit. Pokud hledáte služby realitního makléře a vyžadujete vysokou úroveň, pana Tesárka mohu s klidným svědomím jen doporučit.
David Tyralík
Profesionální realitní makléř. S přítelkyní jsme několik let hledali nemovitost vhodnou ke koupi a za tu dobu potkali hodně realitních makléřů. Pan Tesárek byl z našeho pohledu nejprofesionálnější z nich, což jsme ocenili během procesu koupě nemovitosti, kterou nám zprostředkoval. Na čem jsme se dohodli, to platilo. Jednání rychlé, bezproblémové, komunikace na špičkové úrovni. Smlouvy přehledné, jasné a bez právních zádrhelů. Pan Tesárek se během prodeje snaží vyjít vstříc oběma stranám prodeje. Nemohli jsme být víc spokojeni. Kdybych v budoucnu kupoval/prodával nemovitost, určitě bych pana Tesárka kontaktoval.
Jindřich Vaněk
Opravdu moc děkuji panu Tesárkovi za profesionální práci při prodeji našeho domu. Vzhledem k lokalitě, ale také načasování prodeje při růstu úrokových sazeb hypoték i cen nemovitostí to nebyl vůbec jednoduchý obchod. Přesto skvělou prezentací dokázal vypíchnout přednosti a prodal náš dům za cenu, kterou jsme si představovali a dokonce i v čase, který jsme byli schopní akceptovat. Příště zas!
Pavla Jüstelová
Martin Tesárek je realitní makléř a konzultant, kterého pravidelně doporučuji svým přátelům a známým, kteří buď chtějí uskutečnit nějaký jednorázový (a pro ně zásadní) prodej či nákup nemovitosti, nebo třeba i investovat do konkrétních realit v Praze. Špičkový, solidní profesionál, který se vyzná v tržní situaci a trendech, a navíc pomáhá svým méně zkušenějším kolegům prostřednictvím projektu Makléři makléřům. Doporučuji!
Robert Vlachpodnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Pan Tesárek nám v letech 2020-2021 zajistil (z důvodu spoluvlastnických vztahů) komplikovaný prodej činžovního domu na Vinohradech. Konstatuji, že veškerá jednání p. Tesárka byla od počátku do konce akce vedena vysoce profesionálně a korektně, spolehlivě a s velkým pracovním nasazením, a zcela naplnila naše očekávání.
Luboš Drofa
S vaší realitní společností jsem Martine maximálně spokojen, realizoval jsem přes Vás již 3 obchody k mé naprosté spokojenosti. U Vás a Vašich kolegů jsem se opakovaně setkal s profesionalitou, maximální vstřícností a solidností, mohu jí vřele doporučit.
Michal Karasředitel spol. HERBADENT
Přes dva měsíce jsme neúspěšně nabízeli byt na serveru Bezrealitky a čas hrál proti nám, protože jsme se brzy měli stěhovat do nového bytu. Obešel jsem tři realitní makléře a pan Tesárek si mne hned získal profesionálním, ale přátelským dojmem a nasazením. Při nabídce bytu byl schopen vypíchnout výhody, kterých jsem si ani nebyl vědom a které prodeji bytu pomohly. Zachoval chladnou hlavu, kdy já panikařil, a do poslední chvíle vyjednával s potenciálními kupci, kdy jiný makléř by mne tlačil k prodeji prvnímu zájemci. Do měsíce bylo prodáno. Tím to ale neskončilo. Kvalita služeb a ochota pana Tesárka se projevila i během období sepisování smluv, podávání návrhů na katastr a při samotném předání bytu. Vše jsme museli stihnout co nejdříve, což se povedlo. Pana Tesárka, makléře na doporučení, tak můžu s radostí doporučit!
Mgr. Jan Tichýportrétní fotograf
Martin mi výborně pomohl při konzultaci realitního projektu. Dozvěděl jsem se věci tak jak reálně na trhu fungují, které mi běžná realitka neřekne. Vzhledem k velkým úsporám při jednání s protistranou, byť o malých procentech z ceny, se konzultace bohatě vyplatila. Doporučuji!
Michal Tillsoftwarový inženýr
Když jsem se rozhodla prodat byt, abych si mohla pořídit lepší, ani jsem si nedokázala představit, co všechno to může obnášet, natož že to všechno zvládnu sama. Kamarádka mi doporučila Martina Tesárka a mně přišel nápad všechny ty starosti za přijatelnou cenu outsourcovat, geniální. Sešli jsme se s Martinem a za pár dní se můj byt už nabízel zájemcům. Největší obchod v mém životě se obešel téměř bez mého přičinění. Jediné, co jsem musela udělat, bylo dorazit na několik nutných podpisů k realizaci prodeje, jinak se vše obešlo beze mne. Kromě toho, že jsem se vyhnula nepříjemné administrativě, papírování a zjišťování, co všechno je vlastně potřeba, mě tohle řešení ušetřilo hlavně velkého stresu. Měla jsem jistotu, že vše proběhne správně, protože byt prodává člověk, který tomu rozumí a ví, co vše je potřeba. Byt se prodal za požadovanou cenu a tak rychle, až mě zaskočilo, že už se musím stěhovat. Martin byl po celou dobu trpělivě k dispozici pro mé laické otázky a vše proběhlo naprosto v pohodě. Teď už díky prodeji šťastně bydlím ve svém novém vysněném bytě a kdybych ho náhodou někdy v budoucnu chtěla prodat, udělám to úplně stejně, zavolám Martinovi.
Petra VětrovskáPPC specialistka
Pan Tesárek mi na přelomu roku 2018/2019 pomohl splnit sen – pořídit si vlastní bydlení. Z předešlých zkušeností jsem realitní makléře neměla moc v oblibě (stejně jako finanční poradce), do toho jsem byla ovlivněna od kolegů a známých, kteří si předávali pouze špatné – až vyhrocené zkušenosti. Když jsem na inzerát našla byt, který se mi líbil, pochlubila jsem se kolegům a slyšela jsem jen: ,,přes realiťáka? To tě bude stát hodně peněz, dej si pozor, atd.“. Ale … prodej bytu zprostředkovával pan Tesárek, který byl od první chvíle velmi vstřícný, měl se mnou obrovskou trpělivost a bylo vidět, že se mi snaží pomoci aby koupě bytu dopadla dobře a hladce. Po celou dobu jsem nemusela nic dělat, vše za mne zařídil a veškeré kroky vysvětlil. Díky jeho přístupu a všemu, co pro mne udělal jsem mu velice vděčná. Dokonce mohu říct, že jsem změnila názor na realitní makléře a pokud budu příště opět potřebovat pomoc, ráda se na pana Tesárka znovu obrátím a každému ho doporučím. Za to vše mu patří veliké díky!
Michaela Sotonová
Posílám vám i panu Tesárkovi a celé vaší RK poděkování za zprostředkování prodeje mého bytu na Praze 6. Vynikající profesionální služby na té nejvyšší úrovni. Moc děkuji za perfektní servis a zdárné dotažení prodeje. Přeji vám všem hodně profesních i soukromých úspěchů a především hodně zdraví.
Jan Dolejšová
Spolupráce s panem Tesárkem je jedním slovem dokonalá! Při prodeji naši nemovitosti jsme nenarazili ani na jeden problém. Celý proces byl na velmi vysoké úrovni, přes komunikaci až po skvělou prezentaci prodávané nemovitosti. K našemu překvapení se celý prodej realizoval velmi rychle a jen s jednou schůzkou, při které bylo nutné úředně ověřit zástavní smlouvy, jinak jsme celý proces zvládli online, což je pro nás velké PLUS. Navíc za nás vyřídil i vše na úřadech, takže když to celé shrnu, tak naši jedinou "námahou", bylo na začátku poslat info o prodávané nemovitosti, a potom jen vyplnit číslo účtu, kam nám dorazí peníze, jak jsem zmínil na začátku, dokonalé ! 🙂 Doporučuji všem, kteří hledají poctivého a profesionálního makléře, kterému můžete věřit, že jeho provize je opravdu velmi zasloužená.
Filip Hanus
Pan Martin Tesárek je člověk na pravém místě. S jeho pomocí jsme prodali bez problémů svůj byt v Modřanech a ještě nám pomohl vyhledat novou nemovitost na jižní Moravě. Je to profesionál, který nemaluje vzdušné zámky, ale korektní a přímý člověk, který řekne na rovinu co si myslí. Což je v dnešní době obdivuhodné. S jeho prací jsme byli velmi spokojeni a rozhodně ho doporučím všem svým přátelům. Díky moc Martine!
manželé Kosniowští
Naprostá spokojenost se službami makléře, a to od vstřícného jednání po rychlost komunikace a naprostou důvěru v průběhu celého procesu. Doporučuji!
Tomáš Feistner
Pan Tesárek je opravdový profesionál, člověk na svém místě. Spolupráce s ním byla bezproblémová a velmi efektivní. Velmi si vážím vstřícného jednání a rychlé komunikace. Jeho služeb opětovně ráda využiji a budu jej doporučovat také svému okolí.
Věra Dostálová

Chci napsat recenzi také na Google profil Martina Tesárka.

Posílám vám i panu Tesárkovi a celé vaší RK poděkování za zprostředkování prodeje mého bytu na Praze 6. Vynikající profesionální služby na té nejvyšší úrovni. Moc děkuji za perfektní servis a zdárné dotažení prodeje. Přeji vám všem hodně profesních i soukromých úspěchů a především hodně zdraví.
Jan Dolejšová
Pro prodej nemovitosti přes realitního makléře jsem se rozhodla, jelikož jsem chtěla ušetřit čas a starosti. Využít zkušenosti a know-how někoho, kdo se v oboru již nějakou dobu pohybuje. Potřebovala jsem také objektivně poradit s cenou, abych mohla nemovitost co nejrychleji a nejvýhodněji prodat. Informace o realitních kancelářích jsem sháněla především na internetu. Po pročítání negativních hodnocení se okruh těch, které přicházely v úvahu, zužoval. Vaši kancelář jsem si vybrala pocitově – z Vaší prezentace jsem vycítila profesionalitu a chuť do práce, zaujalo mě i to, že jste na portále Na volné noze. Bylo mi sympatické, že jste menší realitka, u které se dá očekávat bližší spolupráce, což se potvrdilo. Jako realitní makléř jste mě zaujal především přístupem, zájmem o práci, profesionalitou, rozsahem služeb a smyslem pro detail. Na rozdíl od větších realitek, kde si vás přehazují od jednoho zaměstnance k druhému, jsme po celou dobu jednali výhradně spolu. Se službami jsem byla spokojená v celém rozsahu. Velmi oceňuji také pomoc při nákupu nového bytu, rešerši smluv i vyjednání finanční úschovy. Já se nemusela starat prakticky o nic. Za provizi jsem dostala kompletní servis a má nemovitost se prodala za maximální cenu.
Marie Pospíšilováúčetní
Touto formou bych ráda poděkovala za pomoc s prodejem RD panu Bc. Martinovi Tesárkovi, který byl velice vstřícný, ochotný, flexibilní a hlavně profesionální během celého procesu prodeje. Zajistil kompletní služby na vysoké úrovni. Pana Tesárka mohu jedině doporučit všem, kteří hledají odborníka v oboru realit!
Eva Brázdová
Setkala jsem se s několika realitními makléři a pan Tesárek mne přesvědčil rozsahem svých služeb, profesionalitou, přístupem a celkovou cenou za tyto služby. Na pana makléře Tesárka jsem se mohla ohledně organizace bytu a jeho prodej plně spolehnout. Fotografie bytu byly v dobré kvalitě, navíc natočil i zábavné video propagující můj pražský byt a jeho okolí. Kdybych potřebovala, služby pana Tesárka bych využila znovu a mohla jej s klidným svědomím doporučit i ostatním prodávajícím.
RNDr. Jana Vobecká, Ph.D.
Na Martina jsem dostala doporučení od mých dobrých přátel, když jsem prodávala svůj byt v Uruguayské ulici na Vinohradech. S jeho službami jsem byla velice spokojena, zejména s profesionálním a odborným přístupem při prodeji bytu a jeho časovou flexibilitou. Díky své početné databázi klientů prodal Martin můj byt ještě dříve, než jsme spustili veřejnou inzerci na realitních portálech. Díky tomu jsem byla ihned schopna zarezervovat nový byt ve Valjevu (Srbsko) a dostat slevu za rychlou koupi. Ve stejný okamžik mi Martin pomohl najít druhý byt v Praze v Kodaňské ulici a pomohl mi pohlídat právní stránku při jeho koupi. Martina bych jednoznačně doporučila všem, kteří prodávají nebo kupují byt!
Radmila Nikśič
Pan Tesárek nám pomohl splnit si sen. Pozemek jsme našli v době krátce po mateřské a již s jednou hypotékou na byt. Zkusit získat druhou hypotéku byla tedy výzva… Se společností Modrá pyramida se jednání velice táhla a stále bylo potřeba dokládat další a další dokumenty. P. Tesárek nám však dal dostatek časového prostoru a netlačil na nás. Jsme za to moc vděční, protože naše trpělivost byla již jednu dobu s vyřizováním úvěru u konce. Nakonec jsme se naštěstí rozhodli přejít k jinému bankovnímu ústavu. Najednou nabralo vše na obrátkách a do dvou týdnů byl u KB bez jakýchkoliv komplikací úvěr schválen a my si tak mohli splnit svůj sen. Ještě jednou velice děkujeme za trpělivost a ochotu se kterou celý nákup pozemku probíhal. Určitě služby p. Tesárka doporučujeme a sami se rádi vrátíme, až budeme prodávat jednou náš byt. Děkujeme!
Martina Koupená
Pane Tesárku, Vaše webové stránky jsou moc zajímavé, pročetla jsem si je od začátku do konce. Myslím, že i v mé branži bych se měla od Vás co učit. Klobouk dolů. Kromě toho jsem Vám chtěla ještě jednou poděkovat za velmi profesionální služby, které jste pro nás zajistil při koupi garáže. Ocenila jsem hlavně Váš velmi osobní přístup a dodržení všech ujednání a lhůt. Velmi rádi se na Vás obrátíme, kdykoli bychom potřebovali pomoci s prodejem nebo nákupem nemovitostí. Přeji Vám hodně úspěchů.
Hana Vydroválektorka etikety a konzultantka osobního stylu
Musím říct, že jsem byl velmi spokojený s profesionální úrovni realitní kanceláře při koupi nemovitosti. Mohu jenom vřele doporučit.
Ing. Jan Samec, PhD.CEE Business Unit Director, NORDEC Oy
Někdo kdo realitní trh učí jak má fungovat nejen online marketing, jakým způsobem to funguje, co je dobře a co špatně. Díky Tobě jsem přišla na spoustu chyb, které jsme dělali jako realitní kancelář ve své propagaci na internetu špatně a nebo dobře. Byla jsem na Tvých školeních a konferencích a za mě si #1 na trhu v online marketingu! Jsi mi velkým učitelem. Moc děkuji! Líbí sem mi, že ukazuješ reálná čísla na kterých ti funguje obchod a i to co Ti nefungovalo a čemu se máme vyvarovat. V této době, kdy všichni všechno hledají a porovnávají na internetu je to neuvěřitelně těžké, správně spustit reklamní propagace, správně nastavit SEO, mít ty správná klíčová slova, mít svůj vlastní obsah. Na toto a mnohem více jsem si přišla díky Tobě a za to VELKÝ VELKÝ VELKÝ DÍÍÍÍÍÍÍÍK. Nadále se budeme učit a inspirovat.
Hana Petržílkovárealitní makléřka
Pan Tesárek prokázal výbornou znalost realitního trhu, poskytl nám servis při pronájmu naší nemovitosti, který lze hodnotit jako komplexní. Realisticky odhadl hodnotu nemovitosti k pronájmu, i ve složité době bleskově našel nájemce, zajistil odpovídající podklady, průběžně informoval o vývoji situace a ochotně poskytl pomoc při doladění smluvního vztahu, při kterém prokázal schopnost vyjednávat a nalézt nejlepší řešení pro všechny. Pana Tesárka můžeme vřele doporučit.
David Stíbal
Martin, s Vasou spolupracou som bola velmi spokojna. Otvoreny pristup, kvalitne poradenstvo, jasne naplanovane kroky, plna informovanost o spolupraci, ludskost, z nalost celej problematiky a s tym suvisiace kroky a rychlost v celom procese predaja. Co som najviac ocenila bolo, ze sa jednalo o balicek sluzieb „all inclusive“ – od pripravy inzeratu, perfektne video prehliadky, az po vypracovanie danoveho priznania a odhlasenia z katastra nemovisti. To vsetko mi dovolilo plne doverovat vo zajomnu spolupracu a plne sa na Vas spolahnut. Bez Vasej spoluprace by som predaj bytu urcite nezvladla! V pripade predaja alebo kupy nemovitosti v buducnosti sa na Vas urite obratim a budem Vas odporucat vsetkym svojim znamym. Dakujem!
Ing. Andrea Majkovičová
Martina Tesárka jsem doporučil majiteli při prodávání pozemků. Hledali jsme totiž parcelu pro realizaci našeho projektu. Našli jsme soubor 14 pozemků, z nichž nebyl několik let prodaný ani jeden. K pozemkům nebyla dokončená komunikace, přípojky vody ani kanalizace. Dokončeny byly pouze přípojky elektřiny. Sousedé z vedlejší lokality nás od koupě zrazovali s tím, že se sítí nebo komunikace nikdy nedočkáme. Pozemky v té době prodávala jiná realitní společnost. Po projevení zájmu jsme velmi rychle obdrželi rezervační smlouvu, ale budoucí kupní smlouvu jsme prý mohli vidět až po zaplacení rezervace. Spojili jsme se přímo s majitelem pozemků a domluvili podmínky, které zajišťovaly, že pokud sítě nebudou dokončeny, nezaplatíme polovinu ceny pozemku. Chtěli jsme, aby se stejně postupovalo i v dalších případech, a oslovili jsme makléře na doporučení Martina Tesárka. Martin se setkal s majitelem všech pozemků a během pár minut se domluvili na spolupráci. Martin připravil smlouvy, které garantovaly budoucím kupcům dostavbu všech IS a zároveň byly férové pro současného majitele. Martin nevystavil pouze inzerát na realitní portály. Pro lokalitu vytvořil samostatnou webovou prezentaci, kde pravidelně zveřejňoval nové informace. Vzniklo několik videí, která představovala obec a strategické umístění pozemků. Krátce poté, co Martin převzal po bývalé realitní kanceláři prodej do svých rukou, se začal prodávat jeden pozemek za druhým. S postupným prodejem pozemků získal majitel lokality finance na budování IS a věci se daly do pohybu. Během několika měsíců se prodaly všechny parcely a rozdíl mezi prvním a posledním prodávaným pozemkem stejné rozlohy činil bezmála 1 000 000 Kč. Pokud chcete mít jistotu, že vaše nemovitost bude mít při prodeji nadstandardní péči, určitě se na Martina a jeho tým obraťte.
Pavel Tesárekzakladatel portálu svepomoci.cz

Chci napsat recenzi také na Google profil Martina Tesárka.

Vážený pane Tesárku, dobrý večer! Chtěl bych Vám mockrát poděkovat za Vaše “služby” a pomoc! Upřímně musím říct, že jste hodně daleko od nějakých obyčejných r. makléřů… Slovo profesionalita Vás vystihuje v každém slova smyslu. Nemluva o tom co mne osobně zaujalo nejvíce je vaše provize, pro většinu RK to znamená najít kupce a podepsat kupní smlouvu a dostat provizi a tím spolupráce končí. Vy jste zařídil naprosto všechno, veškeré papírovaní, katastr a spoustu dalších věcí, které jste ani nemusel… Tudíž Vaše provize je více než zasloužená ! Přeji hezký zbytek večera a ještě jednou děkujeme ! Snad se brzy uvidíme u nás ☺️
Tijana Djoremmajitelka restaurace Luka Lu
Pane Tesárku, jelikož vychvaluji Vaše služby na všech frontách, požádal mě o Vaši adresu můj kolega z redakce. Bydlí se ženou a dvěma dcerami v Modřanech, jenže v nájemním bytě, jehož výše je každý měsíc „chrlením krve“. Pomůžete mu, než mu to zláme vaz? Děkuji za vaši pomoc!
PhDr. Danuta Beranová
Martin je realitní makléř s velkým "R". Perfektní komunikace, skvělé znalosti v oboru, ... Budu rád Martina dále doporučovat.
Tomáš Odlvedoucí oddělení vývoje spol. AITOM
Po několika špatných zkušenostech s realitními kancelářemi byl obchod zprostředkovaný panem Tesárkem naprosto v pořádku. Jeho kolegyně, která se sice zaučovala si počínala také dobře a celá akce proběhla opravdu velmi rychle od první prohlídky, přes potřebné doklady k vyřízení hypotéky a advokátní úschovu až po předání bytu a dodání finálního výpisu z katastru, jakož i kontakty na SVJ. S protistranou jsme se potkali jen u podpisu smluv. Jako bonus byla vlastní iniciativa pana Tesárka – pomoc s převodem energií. Takto by měly služby realitních kanceláří vypadat. Děkujeme.
Jaroslav a Linda Špaňhelovi
Vážený pane Tesárku, bylo mi ctí s Vámi spolupracovat, stejně jako s paní JUDr. Černochovou. Ráda Vás budu doporučovat dalším případným zájemcům. Inu, nemovitost se prý kupuje u obyčejného smrtelníka tak jednou za život, tedy za mou osobu mám už vrchovatě splněno (1991 – nákup, 1994 – prodej, 1995 – nákup, 1997 – prodej: vše nechtěně z rodinných důvodů, 2017 – nákup, 2019 – nákup). Takže jste takový náš poslední zlatý hřeb do transkontinentální železnice. Ale člověk nikdy neví, tak nemá říkat nikdy…
Ing. Lucie Svobodová
Na pana Tesárka se naše rodina obrátila opakovaně už po třetí. Nyní to bylo ve věci prodeje mého bytu na Praze 4 v Braníku. Pan Tesárek mě nejprve upozornil na nedostatky mého bytu a doporučil mi jejich odstranění, které nebylo nijak nákladné a určitě nám v prodeji pomohlo, stejně tak mi poradil s naceněním nemovitosti, zařídil profesionální nafocení bytu, prezentaci nemovitosti i placenou reklamu na Facebooku. Díky těmto nadstandardním marketingovým aktivitám se nám společně podařilo prodat byt za částku, která byla nad moje očekávání! Celé jednání s kupujícím, právníky i katastrem nemovitosti řídil pan Tesárek, já jsem nemusela prakticky nic dělat. Jen jednou jsem přijela podepsat kupní smlouvu a to za mnou vlastně pan Tesárek přijel až do Litoměřic, poté jsem přijela na předání nemovitosti. Celý prodej pro mě znamenal prakticky jen tři krátké schůzky. Rovněž jednání pana Tesárka na mě působilo velmi milým a férovým dojmem, za což jsem opravdu vděčná a vážím si toho. Služby pana Tesárka mohu doporučit všem, kteří chtějí absolvovat bezpečný prodej nemovitosti /za dobrou cenu/, který za ně bude řidit realitní profesionál.
Marie Miffková
S pane Tesárkem jsme byli na 110 % spokojeni. Takto nějak si představuji služby a support realitního makléře. Naprostá profesinalita a bezproblémový proces koupě bytu pouze dokládá to, že jsme se obrátili na tu správnou společnost. Nyní již spokojeně bydlíme a jestli mohu doporučit realitního makléře, tak Martin Tesarek Real Estate je určitě ta správná volba. Děkujeme.
Martin Rachman
Již po několikáté jsem využil služeb pana Martina Tesárka. Vím totiž, že se mohu spolehnout na skutečnou profesionalitu. Těším se na další spolupráci.
Ing. Jaroslav Buzekjednatel společnosti SDM Praha s.r.o.
S pánom Tesárkem sme spolupracovali už dva krát – najprv pri kúpe stavebného pozemku v Rostoklatech a následne pri prenájme našeho bytu v Prahe. V obidvoch prípadoch hodnotím spoluprácu ako vynikajúcu. Pán Tesárek je profesionál, ktorý dokáže zabezpečiť všetko od profesionálneho fotografa až po vynikajúci právny servis. Veľmi kladne hodnotím jeho komunikáciu, ktorá je vždy rýchla a maximálne vecná. Ak budem niekedy v budúcnosti potrebovať služby realitného makléra, určite sa znovu obrátim na p. Tesárka a zároveň ho budem doporučovať všetkým mojim známym.
Michal Fazekaš, ACCAfinanční ředitel ve spol. GENNET s.r.o.
Při hledání realitní kanceláře pro prodej naší nemovitosti a hlavně pro naši nezkušenost, jsem poměrně dlouho hledala na internetu zásadní informace a zaujal mne tehdy Váš videokurz o prodejích nemovitostí. Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat pane Tesárku, za velice rychlý prodej naší nemovitosti, který proběhl do 30 dnů od naší první schůzky, také za slušné a vstřícné jednání, profesionální přístup a trpělivost. Byla to celá řada věcí, které byly velice důležité, jak profesionální nafocení bytu a jeho vystihující popis, tak následný soupis jednotlivých kroků, které nás čekají. Po celou dobu prodeje jsme byli v kontaktu a celý prodej nemovitosti proběhl dobře a včas. Za naši rodinu Vás opravdu můžeme jen doporučit.
Naděžda Bradáčková a Dana Klofáčová
Se službami pana Tesárka jsme moc spokojení a můžeme je vřele doporučit. Máme již z dřívějška špatnou zkušenost s jednou velkou známou realitkou, naproti tomu spolupráce s panem Tesárkem a jeho týmem byla úplně o něčem jiném. Dokázali přizpůsobit podmínky obchodu potřebám a požadavkům obou stran, vždy dodrželi vše, na čem jsme se dohodli a koupě tak proběhla hladce. Pane Tesárku, děkujeme za Vaše služby a budeme-li potřebovat, rádi se na Vás znovu obrátíme.
Ivo a Monika Dokoupilovi
S panem Tesárkem jsme byli velmi spokojeni. Byl pečlivý, důsledný a měl s námi trpělivost a osobitý přístup. Vše měl velmi dobře připravené a propracované. Jím zpracované inzeráty na prodej našeho bytu byly poutavé a pro potenciální kupce jistě zajímavé se všemi potřebnými informacemi – žádná informace, kterou bych jako kupující chtěl vědět, nechyběla. Pana Tesárka můžeme všem klientům, ať už prodávají nebo nakupují nemovitost, vřele doporučit. Pokud bychom chtěli někdy v budoucnu my nebo někdo z našich rodinných příslušníků, přátel nebo známých, prodávat nebo kupovat nemovitost rádi znovu využijeme Vašich služeb. Rádi jsme – naše rodina – p. Tesárka poznali. Takto jsme si kvalitního realitního poradce vždy představovali.
Jiří Pořický
Ač nerad, rozhodl jsem se prodat svůj nestandartní ekologický dům z přírodních materiálů a hledal komu tento úkol zadat. „Náhoda“ tomu chtěla, kdy se mi díky referenci dostala před oči jedna z realizací jiného domu od Martina. Velmi mne zaujaly jeho webové stránky, popisovaný postup a nabízené služby. Hlavně pak Martinova forma pro mne neotřelé a poutavé prezentace domů. S Martinem jsem si zavolal a slovo dalo slovo. Následovala první schůzka u mne někdy v březnu 2020. Přišel mladý, sympatický člověk, který si na nic nehrál a nic neskrýval. Od začátku jsem oceňoval jeho profesionální přístup, jednání i rady a zkušenosti z praxe. Zprostředkovatelská smlouva byla jednoduchá, čistá a bez skrytých odkazů na paragrafy či texty „pod čarou“, na rozdíl od konkurenčních, které jsem měl možnost v té době shlédnout. Nejen proto jsem tedy odmítl dvě konkurenční nabídky na zprostředkování prodeje nemovitosti a s jistotou (či intuicí) se rozhodl podepsat zprostředkovatelskou smlouvu právě s Martinem. Za krátko byly vytvořeny nové webové stránky pro můj dům, skeny a focení domu včetně videa a dronu byl pro mne zážitek. Tímto veliké díky i Martinovým spolupracovníkům, také s velmi příjemným lidským a profesionálním přístupem. Na první prohlídky jsme chvíli čekali, byli letní prázdniny a covid omezení, nicméně pokaždé jsem od Martina obdržel včasné informace o dalším postupu, termínu prohlídky i něco málo informací o zájemcích. Jak jsem již zmínil, můj dům není standartní 5+1, ale ze slámy a hlíny s ozeleněnou střechou, částečně nedokončený, a tak i toto byla pro Martina myslím veliká výzva, jak do skladby použitých materiálů, tak i nestandartní technologie…. a všetečné dotazy zájemců. Zpočátku jsem měl obavy, zda se dům vůbec prodá, ale Martin mě neochvějně ujišťoval, že vhodný kupec se najde a neustále aktualizoval reklamní kampaň na webu i sociálních sítích. Nakonec se kupec našel a do mého „Slamáku“ zamiloval. Kupní smlouva podepsána a dům prodán během neuvěřitelných dvou měsíců včetně vyřízení hypotéky kupujících! Na Martina jsem se od začátku až do předání domu (a vlastně i poté, kdy vyřizoval převody energií a dodatečné doklady na katastr za mne) mohl stoprocentně spolehnout a věřil mu. Takže shrnuto podrženo, pokud někdo potřebujete doporučení na profesionála, který se nezalekne ani pravděpodobně prvního prodeje slaměného domu v Čechách, tady je – Martin Tesárek! Martine, vřelé DÍKY!
Martin Doskočil
Po několika negativních zkušenostech s realitními kancelářemi, jsme již ani nedoufali, že si splníme svůj sen. S přítelem jsme hledali pozemek v okolí Benešova k výstavbě rodinného domku a mimo jiné jsme našli i pozemek s lesem. Z počátku – a to hlavně díky negativním zkušenostem z dřívějška, jsme měli obavy se na realitní kancelář vůbec obrátit. Byli jsme ale velmi mile překvapeni. Pan Tesárek je člověk na svém místě. Pan Tesárek nám se vším velmi pomohl a vše zařídil. Vyskytlo se i několik překážek a upřímně – už jsme měli i pocit, že tady cesta končí, pan Tesárek ale pokaždé přišel s řešením. Intenzivně se věnoval nastalým komplikacím. Byli jsme už zdrceni a nevěřili, že se prodej pozemku nakonec uskuteční. Jsme s přítelem vděčni za jeho profesionální a lidský přístup. V našem případě pan Tesárek zastupoval stranu prodávajících, nicméně i my na straně kupujících jsme se cítili jako jeho vážení klienti. Služby pana Tesárka všem vřele doporučujeme zejména pro profesionalitu a vztah ke klientovi.
Lucie Fietková a Josef Drda
Mám ráda dlouhodobou spolupráci a díky tomu, že jsem poznala pana Martina Tesárka mohu říci, že mám svého osobního realitního makléře. Martin a jeho tým mi pomáhá jak s pronájmy, tak i koupí a prodeji nemovitostí. Jeho služby jsou vždy 100 % a je na něj spolehnutí! Vím, že jsem si vybrala správně.
Martina JandáskováCEO vimheslo s.r.o.
Pan Tesárek mi pomohl s koupí bytu k mé maximální spokojenosti. Nemusel jsem se téměř o nic starat, vše potřebné zařídil a s ochotou mi jednotlivé kroky vysvětloval. Díky němu proběhlo vše hladce. Obzvláště vděčný jsem za jeho trpělivé jednání s prodávající stranou, se kterou to nebylo vůbec jednoduché. Touto cestou bych mu chtěl ještě jednou poděkovat a jeho služby mohu jen vřele doporučit.
Petr Popek
Na pana Tesárka jsem narazil náhodou na internetu. Byla to první zkušenost s kupováním pozemku a hned skvělá. Na všechny dotazy jsem dostal odpovědi takřka obratem a v součastné době vlastním pozemek v lokalitě, ve které jsem chtěl. Vřele doporučuji a děkuji ještě jednou za perfektní služby, rychlou a vstřícnou komunikaci.
Petr Švejda
Se službami pana makléře jsem byla spokojena. Profesionální a vstřícný přístup, příjemná a rychlá komunikace. Pokud bych ještě někdy potřeboval vaše služby, ráda bych abyste vše zas vyřizoval vy.
Анна Петрив

Chci napsat recenzi také na Google profil Martina Tesárka.

V minulém roce naše firma využila služeb vaší firmy, při koupi bytu ve Šrobárově ulici, kde se nám zcela věnoval pan Martin Tesárek. Velmi nás potěšilo seriozní jednání a profesionalita pana Tesárka a jeho týmu. Do budoucna určitě nevylučujeme další spolupráci.
Ing. Amer Sharaf
Se službami pana Tesárka jsme byli moc spokojeni, pomohl nám s koupí stavebního pozemku. Po celou dobu jednal profesionálně avšak s velmi osobním přístupem a trpělivostí. Můžeme jen doporučit.
Lucie Podroužková
Pan Tesárek mi velmi pomohl při koupi nemovitosti. Kromě úžasného přístupu si mě získal i ochotou jednat se mnou, i když byl na dovolené. Doporučuji!
Petr Hajdučekspecialista na weby a internetový marketing
Panu Tesárkovi jsme nedávno svěřili pronájem našeho bytu a opravdu jsme nemohli zvolit lépe. Focení, inzerci i prohlídky zajistil bez naší asistence. Vzhledem k tomu, že máme malé dítě, bylo to pro nás velice pohodlné. Následně nám pomohl i se samotným pronájmem od smluv, přes předání klíčů až k převodu energií na nájemce. Dokonce vyjednal i lepší podmínky, než byla původní dohoda. A to vše ve velice krátkém čase. Opravdu můžu jenom doporučit.
Katka Lovíšková
Se službami pana Tesárka jsme velice spokojeni. Našel nám v krátkém čase spolehlivé nájemníky a stará se samostatně v naší nepřítomnosti o řešení záležitostí spojených s našim bytem. Jednání s ním je vždy příjemné a konstruktivní. Děkujeme!
Sergei Moroz
Bydlím ve Frýdlantském výběžku a když jsem chtěla prodávat svůj dům, dostala se ke mně informace o realitním on-line kurzu Martina Tesárka. Kurz jsem shlédla a napadlo mě, že by bylo skvělé, kdybych při prodeji domu mohla spolupracovala právě s Martinem, a tak jsem mu hned druhý den zatelefonovala. Udělala jsem dobře, že jsem dala na svou intuici. Ačkoliv Martin spolupracuje především s klienty z Prahy a jejího okolí, reagoval velmi pružně a nabídl mi možnost, jak by mi s prodejem mého domu mohl pomoci. Na naši vzájemné spolupráci jsem si nejvíce cenila toho, jak Martin dokáže skloubit profesionální jednání realitního makléře s otevřeností, upřímností a laskavostí, která se ve světě byznysu nevidí úplně často. Je to zkrátka profesionál se srdcem „na pravém místě.
Klára Heytmánková
Martine, boli sme s Vami veľmi spokojeni, takže verím, že Vaše schopnosti a služby realitnej kancelárie určíte rad využijem, čí už osobne, alebo Vás doporučim svojim známym. Majte sa krásne.
Zuzana a Martin Andrejčíkovi
Vážený pane Tesárku, oceňuji Vaše slušné a korektní jednání, které máte ke svým klientům. Když budu potřebovat služby realitní kanceláře, vím na koho se mám obrátit.
Milan Čálek
Pane Tesárku, chci Vám ještě jednou poděkovat za péči, kterou jste nám věnoval. Včera dcera obdržela peníze na účet, plynárny i elektrárny poslaly vyúčtování. Ukončení smluvního vztahu máme už i se sdružením vlastníků. Přejeme Vám v novém roce co nejvíce takto spokojených klientů, jakým je naše rodina.
Dr. Jaroslav Beran
Děkujeme panu Tesárkovi za milé, rychlé a hlavně profesionální jednání při zprostředkování koupě nového bytu. Vše proběhlo hladce, a pana Tesárka tak můžeme doporučit. Ještě jednou díky a ať se Vám daří!
Lucie Gaudlová
Se službami Vašeho teamu a služeb poskytnutých od Vás jsem byl velmi spokojen. Vždy jste se k nám chovali přátelsky, ochotně jste nám přizpůsobili čas prohlídek a všechny domluvené termíny jste splnily do posledního bodu. Byla radost s Vámi spolupracovat.
Vladimír Erlebachmajitel spol. SPORT 2000 Vrchlabí, s.r.o.
Již během působení Martina v Realitní společnosti Hypocentra (RSH) jsem mohl pozorovat jeho raketový růst. Vše gradovalo tím, když byl Martin vyhlášen jako realitní makléř roku dané společnosti v rámci celé ČR. A vítězství bylo plně zasloužené. Byl jsem také u jeho začátcích v online marketingu a pamatuji, jak jsme se potkali na online kurzu, kde se stejně jako já učil, jak s pomocí email marketingu prodávat. Martin se ukázal jako výborný žák, uvedl všechny nabyté zkušenosti do praxe a stal se za mě nejlepším realitním makléřem na českém internetu v oblasti online marketingu. Baví mě jeho vtipné a dynamické videoprohlídky, perfektní fotografie a weby, neotřelé prodejní nápady, ale také klasická školení. Jedno takové jsem nedávno s pár kolegy z naší firmy absolvoval a všichni jsme odcházeli nadšení a hlavně plni nápadů a inspirace. Martin má výborný přednes, mluví jasně, klidně, má zajímavé prezentace a hlavně neskutečnou zásobu příkladů z praxe = žádný teoretik nebo kopie někoho jiného. Doslova do všeho, do čeho se pustí, se přemění v úspěch a jeho první developerské projekty jako např. Vila Hovorčovice jsou toho jasným důkazem. Takže ať už Martinovi svěříte svou nemovitost k prodeji, nebo navštívíte jeho online či offline vzdělávací kurz, či s ním jen budete investovat do jeho developerských projektů, nikdy nebude litovat a naopak budete jeho další spokojený klient či kolega makléř. S takovými lidmi se vždy velmi rád potkávám a to jak pracovně, tak také soukromě, nejlépe u dobré kvalitní kávy.
Ing. Václav Stonregionální ředitel spol. BIDLI
S realitním makléřem Martinem Tesárkem nás pojí mnoholetá spolupráce. Dlouhodobě se staral o pronájem našeho bytu v Praze, zatímco jsme pobývali v zahraničí. S jeho prací jsme byli vždy nadmíru spokojeni: pečlivý, kompetentní, komunikativní, efektivní a férový v jednání vůči nám i nájemníkům. V závěru naší spolupráce jsme panu Tesárkovi svěřili i prodej našeho bytu. Vše potřebné, od focení a videa, marketingu, smluv, jednání se zájemci po náležitosti s převáděním vlastnictví bytu bylo provedeno velice spolehlivě, operativně a kvalitně. Pan Tesárek s námi vše podstatné předjednával, ale zároveň prokazoval iniciativu a samostatnost. Naše zkušenost s panem Tesárkem byla jen výborná, jeho služby vřele doporučujeme, a přejeme mu mnoho úspěchů do budoucna.
Diana Moroz
Pan Tesárek mi pomáhal při koupi bytu. Velice jsem ocenila jeho profesionalitu, ochotu, objektivní přístup a zároveň příjemné jednání. Celá transakce proběhla bez problémů, včetně zajištění s tím souvisejících služeb a nutné administrativy. Pro mne vzorový klientský přístup. Služby pana Tesárka vřele doporučuji.
Štěpánka Doležalová
Marti, chtěla bych ti moc poděkovat za pomoc s koupí bytu v Olomouci. Jsi profesionální, spolehlivý a rychlý. Vážně jsi mi hodně pomohl! Vše proběhlo rychle a na profi úrovni. Jsi nejlepší 😉
Kateřina Eliška Výborná
Profesionální služby, rychlé a korektní jednání. Oceňuji bezproblémovou komunikaci, zprostředkování právních služeb i zajištění veškerého servisu souvisejícího s převodem nemovitosti. Doporučuji.
Michal Kříž
S pane Tesárkem spolupracuji už delší dobu a jsem s jeho službou moc spokojený. Vždy odvedl velice profesionální práci a prodal mé nemovitosti za nejvyšší možnou cenu. Určitě se k němu budu, s radostí, vracet. Vřele pana Tesárka doporučuji.
Keshava Kempe
Mám jen tu nejlepší zkušenost. Vstřícné a profesionální jednání a dotažení obchodu ke spokojenosti všech stran. Pana Tesárka mohu jen doporučit, děkuji 😊 …
Irena Vagenknechtová
Asi před dvěma týdny jsem si úspěšně převzala klíče od svého prvního vlastního bytu. Což v této době není úplně jednoduché. Spolupráce s panem Tesárkem, také i s paní majitelkou, byla skvělá. Vše mi bylo vysvětleno a nemusela jsem se o nic starat. Zařídil úplně vše. Zvlášť, když s tím člověk nemá zkušenosti. Pokud jsem něčemu nerozuměla, mohla jsem se na něj obrátit. Pan Tesárek rozhodně ví, co dělá.
Kristýna Korčeková
 

Napište mi, jak jste byli spokojeni s naší spoluprácí

Spokojenost klienta je pro mě základ. Proto se aktivně ptám na zpětnou vazbu. Prosím, napište mi referenci přímo na můj Google profil. Ty mají největší dosah. Rád budu ale i za ty, které mi pošlete pomocí formuláře níže. Já poté referenci přidám manuálně na web. Za každý feedback vám předem děkuji a těším se na naši další spolupráci.

 
 
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
 

KDO JSEM VE TŘECH VĚTÁCH

Jsem profesionální realitní makléř s více než 1 000 klienty. Prodal jsem přes 530 nemovitostí v celkové hodnotě přes 1,3 miliardy Kč. Svými zkušenostmi a efektivním využíváním marketingových nástrojů pomáhám klientům z Prahy a jižní Moravy prodávat jejich nemovitosti co nejlépe a za co nejvyšší tržní cenu 📈💰.

U MĚ NA FACEBOOKU TO ŽIJE!

GDPR   |   Ochrana osobních údajů   |   Poučení pro spotřebitele   |   AML vnitřní zásady   |   Rezervační smlouva

© 2010 - 2024  MARTIN TESÁREK - profesionální realitní makléř