REZERVACE

KRÁSNÝ POZEMEK V KRKONOŠÍCH S VELKÝM POTENCIÁLEM

velikost pozemku 676 m²

POKUD HLEDÁTE NESTAVEBNÍ POZEMEK, KTERÝ
DO BUDOUCNA VELIKÝ POTENCIÁL
, TAK JSTE HO PRÁVĚ NAŠLI!

Pozemek se nachází v turisty velmi oblíbené lokalitě města Harrachov v Krkonoších. Konkrétně v části Ryžoviště, která se nachází na úpatí Čertovy hory. Nádherná příroda, lyžařské středisko, turistické stezky a příjemná horská atmosféra. To vše najdete v těsné blízkosti tohoto pozemku.

Velikost pozemku je 676 m² a v územním plánu je vedený jako NZz - louky s vysokou mimo lesní zelení (plochy zemědělské). Pozemek je tedy aktuálně nestavební, nicméně je zde poměrně velký potenciál, že v budoucnu stavební bude - nejbližší stavební parcela je aktuálně hned ta protější. 

Investice, osobní využití či komerční účely. Ať už se rozhodnete jakkoliv, je to právě tenhle pozemek, který vám v případě změny v územním plánu nabídne všechny tyto možnosti. 

Při změně územního plánu bude tento pozemek jakožto stavební parcela opravdu velice žádaný. V této lokalitě je velmi málo pozemků k prodeji a vlastnit pozemek na tomhle místě je zkrátka sen! 

Pokud se rozhodnete pozemek v budoucnu využít pro stavbu vlastní chaty, můžete si být jistí tím, že se z ní stane vaše oblíbené místo. V zimě skvělá lyžovačka na Čertově hoře, v létě procházky do nádherné přírody Krkonošského národního parku, kde zcela zapomenete na každodenní starosti a stres. V případě, že se o tohle budete chtít podělit i s dalšími lidmi, je zde velký potenciál pro komerční využití v podobě výstavby apartmánů, které můžete pronajímat. 

Pozemků tohoto typu k prodeji je na trhu opravdu málo. Nenechte si ujít příležitost, která se objevuje jen zřídka! 

Okouzlilo Vás tohle místo a cítíte, že je to ten pravý investiční pozemek, který chcete vlastnit?

0
plocha pozemku

FOTOGRAFIE POZEMKU

DŮLEŽITÉ INFORMACE

V BLÍZKÉM OKOLÍ

0
m
Lanová dráha Skiareálu
0
Km
Mumlavský vodopád
0
Km
Město Harrachov
0
Km
Čerťák - Sportovní středisko se skokanským můstkem

UMÍSTĚNÍ POZEMKU

Pozemek je volně přístupný. Prohlídka pozemku je díky tomu možná kdykoliv i bez předchozí domluvy.

CENA

 850 000 Kč 

Cena je konečná včetně provize a nákladů za právní servis.

NEMOVITOSTÍ VÁS PROVEDE
REALITNÍ PROFESIONÁL
BC. MARTIN TESÁREK

Moje jméno je Martin a jako realitní makléř působím  na trhu bez přestávky už od roku 2010. Od roku 2018 pak pod vlastní značkou MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o. Vybral jsem si pro podnikání svoje vlastní jméno, které si nechci nikdy pošpinit a proto za všech okolností nabízím perfektní službu a férový přístup - jako ve sportu. Do roku 2010 jsem byl vrcholový atlet závodící za PSK OLYMP PRAHA.

V roce 2019 jsem napsal dvě knihy. První o investování do nemovitostí  a druhou o profesionálním realitním marketingu, která je určena hlavně pro realitní makléře.

Rád se s vámi potkám na prohlídce této nemovitosti a nebo třeba na kafe, pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaší nemovitosti.

Baví mě nestandardní prodeje - vždy je to výzva! Jako kdysi ve sportu...

K setkání máme blízko - stačí vyplnit tento formulář, nebo mi zavolat. Moje telefonní číslo je 776 252 777.

KDO JSEM VE TŘECH VĚTÁCH

Jsem profesionální realitní makléř s více než 1 000 klienty. Prodal jsem přes 520 nemovitostí v celkové hodnotě přes 1,3 miliardy Kč. Svými zkušenostmi a efektivním využíváním marketingových nástrojů pomáhám klientům z Prahy a jižní Moravy prodávat jejich nemovitosti co nejlépe a za co nejvyšší tržní cenu 📈💰.

U MĚ NA FACEBOOKU TO ŽIJE!

Provozovatelem webu je realitní společnost MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o., IČ: 07434120, www.mtre.cz