PRODÁNO 

DVA STAVEBNÍ POZEMKY
KOUSEK OD ZÁMKU KONOPIŠTĚ

velikost pozemků 506 a 508 m²

MÁTE SEN O VLASTNÍM RODINNÉM DOMĚ BLÍZKO PŘÍRODY, KDE BUDETE MÍT PŘÍJEMNÝ KLID A ZÁZEMÍ? 

Jírovice jsou malá vesnička v okrese Benešov, která má okolo 150 obyvatel. Najdete zde místní obchůdek, restauraci, ale především také život v dosahu přírody a příjemný klid

Ačkoliv jsou Jírovice malá vesnička, nudit se zde rozhodně nebudete. Pouhé 4 km od pozemků se nachází zámek Konopiště s vyhlášenou Růžovou zahradou, která společně se zámeckým parkem patří mezi největší a nejhodnotnější krajinářské parky v České republice.

Nedaleko se nachází také Golf & Spa resort Konopiště, kde najdete golfové hřiště, restauraci, ale také wellnes centrum ve kterém si můžete odpočinout a relaxovat. Pokud však máte radši aktivní relax v podobě jízdy na kole, tak si zde také najdete své. Místní příroda a historické památky k cyklovýletům přímo vyzývají. 

Jírovice se nachází v těsné blízkosti města Benešov, kde najdete veškerou občanskou vybavenost (obchody, školy, školky, vlakové nádraží, nemocnici). Do Prahy se poté po dálnici D1 dostanete během 35 minut.  

Mimo skvělou lokalitu je také obrovskou výhodou, že oba pozemky mají stavební povolení pro stavbu rodinných domů o dispozici 4+kk a podlahové ploše 105 m2. Díky tomu ušetříte velké množství času, peněz a budete moci začít stavět třeba ještě letos!

VIDEOPROHLÍDKA

Podívejte se na video a nasajte pohodovou atmosféru, kterou tohle místo nabízí. 

Okouzlilo Vás tohle místo a cítíte, že je to ten pravý pozemek pro stavbu vašeho vysněného rodinného domu?

0
plocha 1. pozemku
0
plocha 2. pozemku

FOTOGRAFIE POZEMKŮ

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

DŮLEŽITÉ INFORMACE

V BLÍZKÉM OKOLÍ

0
m
Obchod s potravinami
0
Km
Zámek Konopiště
0
Km
Golf & Spa resort Konopiště
0
Km
Benešov

UMÍSTĚNÍ POZEMKŮ

Přesná adresa je Jírovice 58, odkaz na Google mapu: https://goo.gl/maps/LzAptCmiyYTMwr6m9 Pozemky jsou volně přístupné. Prohlídka pozemků je díky tomu možná kdykoliv, i bez předchozí domluvy.

CENA

 1 970 000 Kč 

Za jeden stavební pozemek. 
Cena je konečná včetně provize a nákladů za právní servis.

NEMOVITOSTÍ VÁS PROVEDE
REALITNÍ PROFESIONÁL
BC. MARTIN TESÁREK

Moje jméno je Martin a jako realitní makléř působím  na trhu bez přestávky už od roku 2010. Od roku 2018 pak pod vlastní značkou MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o. Vybral jsem si pro podnikání svoje vlastní jméno, které si nechci nikdy pošpinit a proto za všech okolností nabízím perfektní službu a férový přístup - jako ve sportu. Do roku 2010 jsem byl vrcholový atlet závodící za PSK OLYMP PRAHA.

V roce 2019 jsem napsal dvě knihy. První o investování do nemovitostí  a druhou o profesionálním realitním marketingu, která je určena hlavně pro realitní makléře.

Rád se s vámi potkám na prohlídce této nemovitosti a nebo třeba na kafe, pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaší nemovitosti.

Baví mě nestandardní prodeje - vždy je to výzva! Jako kdysi ve sportu...

K setkání máme blízko - stačí vyplnit tento formulář, nebo mi zavolat. Moje telefonní číslo je 776 252 777.

KDO JSEM VE TŘECH VĚTÁCH

Profesionální realitní makléř s více než 1 000 klienty. Prodal jsem přes 520 nemovitostí v celkové hodnotě přes 1,3 miliardy Kč. Svými zkušenostmi a efektivním využíváním marketingových nástrojů pomáhám klientům z Prahy a jižní Moravy prodávat jejich nemovitosti co nejlépe a za co nejvyšší tržní cenu 📈💰.

U MĚ NA FACEBOOKU TO ŽIJE!

Provozovatelem webu je realitní společnost MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o., IČ: 07434120, www.mtre.cz