PRODÁNO ! 
SLAMĚNÝ DŮM
VRBOVÁ LHOTA

5+1 | podlahová plocha 176 m² | pozemek 1 151 m²

Přírodní materiály, zdraví, ekologie, ale i dobrý pocit. To jsou hlavní atributy, které charakterizují tento dům, který je postaven zejména ze smrkového dřeva, slámyhlíny.

První slaměné domy byly postaveny už před více jak 130 lety v Nebrasce. Některé z prvních slaměných domů v USA dosud stojí a plní svoji funkci. Nejstarší slaměný dům v Evropě stojí ve Francii a byl postaven v roce 1921. Mýtus, že dům ze slámy není trvanlivý, tak není založen na pravdě.

V České republice stojí nyní více jak 100 staveb ze slámy a toto ekologické stavění se stává pro mnoho lidí plnohodnotnou alternativou k cihlovým domům zatepleným polystyrénem. Sláma, dřevo a hlína totiž dokážou plnit stejnou tepelně-izolační funkci, ale energie, která z domu vyzařuje, je nepopsatelná.

Slaměný dům ve Vrbové Lhotě je dispozičně řešen jako 5+1 + technická místnost. Podlahová plocha domu je 176 m². Z obývacího pokoje, který je orientován na jiho-východní stranu je krásný vstup na dřevěnou terasu, pod kterou se rozprostírá okrasná zahrada, která harmonicky dotváří příjemný pocit z bydlení.

Majitel by tento dům, který postavil v letech 2013 - 2015 vlastníma rukama nikdy neprodával, kdyby ho k tomu nepřiměly životní okolnosti...

Vrbová Lhota je malebná obec nacházející se v okrese Nymburk (1 km od dálnice D11) pouhých 6 km jihozápadně od města Poděbrady a 25 minut autem do Prahy. Dopravní dostupnost v obci zajišťuje pravidelná autobusová doprava a pro individuální dopravu je velkým přínosem blízkost dálnice Praha - Hradec Králové.

Obcí protéká Ratenický potok a nachází se zde 4 rybníky. Avšak tato na první pohled klidná obec zajišťuje veškerou potřebnou občanskou vybavenost. V obci se nachází mateřská i základní škola i obecní úřad. Kulturní vyžití zde zajišťuje místní hospoda, knihovna a milovníci sportu jistě ocení fotbalové hřiště a značenou cyklotrasu vedoucí okolím obce.

To, co by Vám snad v obci mohlo scházet, jistě najdete v okolních městech jako například v 11 km vzdáleném Nymburku nebo 20 km vzdáleném Kolíně.

NEZAPOMEŇTE SI PUSTIT I VIDOPROHLÍDKU A NASÁT SPOLEČNĚ SE MNOU ATMOSFÉRU SLAMĚNÉHO DOMU

0
Podlahová plocha domu
0
Dispozice
0
Plocha pozemku
0
Rok kolaudace

TECHNICKÉ INFORMACE

  • Provozní náklady 6 400 Kč/měsíc (5 000 Kč plyn, 1 200 Kč elektřina, 200 Kč kanalizace a popelnice)
  • Příprava na krb v obývacím pokoji
  • Voda z vlastní studny, v tomto roce dojde k napojení na obecní vodovodní řád
  • Vytápění pomocí plynového kotle
  • Odpad napojen do veřejné kanalizace
  • Radiátory i podlahové vytápění
  • Energetická třída B - Velmi Úsporná (90,6 kWh/m² za rok)
  • Dřevěná eurookna s trojsklem
  • Velikost pozemku 1151 m²

DISPOZIČNÍ PLÁN DOMU

ENERGETICKÁ NÁROČNOST
SLAMĚNÉHO DOMU

B - Velmi úsporná

90,6 kWh/m² za rok

DÍKY 3D SCANU NEMOVITOSTI SI MŮŽETE NEJDŘÍV Z POHODLÍ SVÉHO DOMOVA CELÝ DŮM PROJÍT A AŽ POTÉ SE ROZHODNOUT, ZDA SE PŘIJEDETE PODÍVAT I OSOBNĚ

UMÍSTĚNÍ NEMOVITOSTI

V BLÍZKÉM OKOLÍ NAJDETE

0
Km
Poděbrady
0
Km
Kolín
0
Km
Praha

CENA

Již prodáno !

Tato cena je konečná včetně nákladů za právní servis.
Spočítejte si svoje financování díky této unikátní kalkulačce.

NEMOVITOSTÍ VÁS PROVEDE
REALITNÍ PROFESIONÁL
BC. MARTIN TESÁREK

Dobrý den, moje jméno je Martin a jako realitní makléř působím  na trhu bez přestávky už od roku 2010. Od roku 2018 pak pod vlastní značkou MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o. Vybral jsem si pro podnikání svoje vlastní jméno, které si nechci nikdy pošpinit a proto za všech okolností nabízím perfektní službu a férový přístup - jako ve sportu. Do roku 2010 jsem byl vrcholový atlet závodící za PSK OLYMP PRAHA.

V roce 2019 jsem napsal dvě knihy. První o investování do nemovitostí  a druhou o profesionálním realitním marketingu, která je určena hlavně pro realitní makléře.

Rád se s vámi potkám na prohlídce této nemovitosti a nebo třeba na kafe, pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaší nemovitosti.

Baví mě nestandardní prodeje - vždy je to výzva! Jako kdysi ve sportu...

K setkání máme blízko - stačí vyplnit tento formulář, nebo mi zavolat, moje telefonní číslo je 776 252 777.

KDO JSEM VE TŘECH VĚTÁCH

Jsem profesionální realitní makléř s více než 1 000 klienty. Prodal jsem přes 520 nemovitostí v celkové hodnotě přes 1,3 miliardy Kč. Svými zkušenostmi a efektivním využíváním marketingových nástrojů pomáhám klientům z Prahy a jižní Moravy prodávat jejich nemovitosti co nejlépe a za co nejvyšší tržní cenu 📈💰.

U MĚ NA FACEBOOKU TO ŽIJE!

Provozovatelem webu je realitní společnost MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o., IČ: 07434120, www.mtre.cz