REZERVACE 

Hezký řadový rodinný dům
s garáží a zahradou

4+KK | podlahová plocha 124 m² + pozemek 333 m³

Mít zázemí rodinného domu v blízkosti přírody a přitom bydlet na dosah Prahy?

 

Pokud je vašim snem bydlet v rodinném domě s terasou a zahradou, ale přitom chcete být stále v blízkosti Prahy, tak věřím, že právě tenhle dům si vás velmi rychle získá na svou stranu! 

 

Dům se nachází v klidné části města Hostivice (okres Praha - západ), které vám nabídnou plnohodnotnou občanskou vybavenost (obchody, sportoviště, škola, školka, parky...). 

 

Pouhých 1,5 km od rodinného domu jsou vzdálené Hostivické rybníky, které jsou pro procházky nebo projížďky na kole jako stvořené. V případě, že rádi cestujete, tak vás určitě potěší, že letiště je vzdálené jen 11,5 km.

 

Jednou z velkých výhod Hostivic je právě lokalita. Na Smíchov se autem dostanete během 21 minut a třeba na zastávku metra Zlíčín se dostanete autem za pouhých 10 minut. Tato lokalita tedy opravdu skvěle kombinuje komfortní bydlení v rodinném domě disponujícím terasou a zahradou s krátkou dojezdovou vzdáleností do Prahy. 

 

Posuďte sami. Tohle místo vás přímo vybízí k příjemným grilovacím večerům na terase s přáteli, ale velmi rychle si ho oblíbí také Vaše děti, které budou mít dostatek místa na hraní. Vlastní skluzavka, houpačka, ale třeba také trampolína - to už záleží na vás. 

 

Dům o dispozici 4 + kk se nachází na rovinatém pozemku o celkové velikosti 333 m². Zastavěná plocha je 91 m². Dům je orientovaný na jihozápadní stranu.

 

V tomto prostorném domě o čisté podlahové ploše 124 m² najdete 3 samostatné ložnice/pokoje.
Všechny 3 pokoje se nachází v 1. patře domu. Slouží jako ložnice, dětský pokoj a pracovna / pokoj pro návštěvy. Součástí ložnice je také velká vestavěná skříň, která poskytuje dostatek úložného prostoru. Další vestavěná skříň se nachází v pracovně / pokoji pro hosty.

 

V 1. patře se mimo vstupu na půdu, kam můžete schovat věci, které příliš často nepotřebujete, nachází také koupelna s wc a rohovou vanou, ze které je přímý vstup na balkón směřující na zahradu. Balkón je přístupný také z ložnice. 

 

Další WC s umyvadlem se nachází v přízemí ihned po vchodu do předsíně. V přízemí se nachází také obývací pokoj a prostorná kuchyně s jídelnou ze které se dostanete na terasu. Nechybí také komora pod schodištěm, která poskytne další úložný prostor. 

 

Dům disponuje garáží pro 1 osobní auto. Garáž je průchozí a dá se přes ní projít přímo na zahradu. 

Pro lepší představivost si nezapomeňte prohlédnout 3D dispoziční plány, díky kterým se obratem zorientujete.

 

Neříkejte, že přesně tohle není ten pravý domov, který už nějaký čas hledáte?

0
+ KK
Dispozice
0
Čistá podlahová plocha domu
0
Plocha pozemku

FOTKY RODINNÉHO DOMU

Přízemí

První patro

Fotky domu, zahrady a garáže

TECHNICKÉ INFORMACE

  • Cihlový dům (POROTHERM), kolaudace 2004
  • Orientace domu na jihozápadní stranu
  • Čistá podlahová plocha 124 m² + balkón 3,2 m² + garáž 19,5 m²
  • Plocha pozemku 333 m²
  • Energetická náročnost D - Méně úsporná (135 kWh/m² za rok)
  • Vytápění a ohřev vody zajištěn pomocí úsporného kondenzačního plynového kotle o výkonu 32 kW (účinnost 103 %)

DISPOZIČNÍ PLÁNY DOMU

Okótované půdorysy, včetně všech rozměrů, najdete ke stažení zde.

ENERGETICKÁ NÁROČNOST DOMU

D - Méně úsporná

135 kWh/m² za rok

Celý průkaz energetické náročnosti budovy je ke stažení zde.

V BLÍZKÉM OKOLÍ

0
m
Autobusová zastávka
0
m
Penny Market
0
Km
Hostivické rybníky

LOKALITA

Řehníkova 2148, Hostivice

 
 

Rezervační smlouva

Nejsem makléř, který vám ukáže smlouvu až těsně před podpisem, nenechá vás se k ní ani vyjádřit a tlačí vás k podpisu. To není můj styl!

 

Jsem transparentní. Proto zde už teď najdete rezervační smlouvu, kterou si v klidu přečtěte. Pokud nebudete nějakým pasážím rozumět, rád vám vše vysvětlím.

cena

 REZERVACE 

TATO CENA JE KONEČNÁ VČETNĚ PROVIZE A NÁKLADŮ ZA PRÁVNÍ SERVIS

KONTAKT

Vyplňte tento krátký formulář a já se vám co nejdříve ozvu a domluvíme se na prohlídce. A nebo mi rovnou zavolejte, moje číslo je +420 776 252 777.

 
 

KDO JSEM VE TŘECH VĚTÁCH

Jsem profesionální realitní makléř s více než 1 000 klienty. Prodal jsem přes 530 nemovitostí v celkové hodnotě přes 1,3 miliardy Kč. Svými zkušenostmi a efektivním využíváním marketingových nástrojů pomáhám klientům z Prahy a jižní Moravy prodávat jejich nemovitosti co nejlépe a za co nejvyšší tržní cenu 📈💰.

U MĚ NA FACEBOOKU TO ŽIJE!

GDPR   |   Ochrana osobních údajů   |   Poučení pro spotřebitele   |   AML vnitřní zásady   |   Rezervační smlouva

© 2010 - 2024  MARTIN TESÁREK - profesionální realitní makléř