PRODÁNO 

ŘADOVÝ DŮM K REKONSTRUKCI
S VELKÝM POTENCIÁLEM 

4 + 1 | podlahová plocha 120 m², zahrada 74 m²

JEDINEČNÉ BYDLENÍ V RODINNÉM DOMĚ S VLASTNÍ ZAHRADOU PŘÍMO NA STARÉM SPOŘILOVĚ

Pokud sníte o rodinném domě, který si díky rekonstrukci můžete přizpůsobit přesně podle vašich představ, ale přitom budete bydlet přímo v Praze na Starém Spořilově, tak rozhodně čtěte dál! 

Dům se nachází v klidné ulici Jihovýchodní I na Praze 4 - Spořilov. Jednou z velkých výhod této lokality je skvělá dostupnost do centra města. Pouhých 180 metrů od domu se nachází autobusová zastávka, díky které se dostanete na metro C (Roztyly) během 3 minut. Na zastávku Pankrác je to poté pouze 4 zastávky metrem. 

Spořilov Vám nabídne také kompletní občanskou vybavenost. Najdete zde restaurace, kavárny, obchody a také třeba krásně travnaté Roztylské náměstí s fontánou, kde najdete dětské hřiště, pískoviště, a především perfektní místo pro procházku a relax. 

V blízkosti se nachází také obchodní centrum Westfield Chodov, které je vzdáleno jen 7 minut jízdy autem. 

Tahle lokalita tak skvěle kombinuje poklidné bydlení v rodinném domě s krátkou dojezdovou vzdáleností do centra hlavního města. 

Dům má aktuálně dispozici 4 + 1. Velikost domu lze však využít lépe a tak součástí rekonstrukce může být také změna dispozičního rozložení.  Dům se nachází na pozemku o celkové velikosti 158 m². Zastavěná plocha je 74 m². Dům je orientovaný na severozápadní stranu.

V tomto prostorném domě o čisté podlahové ploše 120 m² najdete 4 samostatné pokoje, které aktuálně slouží jako obývací pokoj a 3 ložnice. Dům má celkem 3 nadzemní podlaží a sklep. 

V 1. nadzemním podlaží je malá vstupní hala, toaleta, spíž, vstup do sklepa, kuchyně s koupelnou, velký obývací pokoj a také jídelna, odkud je vstup přímo na zahradu.

Ve 2. nadzemní podlaží najdete dvě ložnice, které jsou také orientované na jihovýchodní stranu. V tomto podlaží se nachází také balkón, který je orientován do ulice (severozápadní strana). V rámci rekonstrukce je potenciál využít plochu balkónu ke zvětšení podlahové plochy domu, jako to udělali majitelé sousedních domů. 

Ve 3. nadzemní podlaží se nachází prostorná ložnice, která je orientovaná na jihovýchodní stranu. Z okna této ložnice je výhled na zahradu, která je součástí pozemku. V tomto podlaží se nachází také relativně prostorná, a díky střešním oknům také prosvětlená, chodba s vestavěnými skříněmi.

Součásti nemovitosti je také předzahrada a samostatná garáž, která je však na moderní velká auta příliš malá. Perfektně vám ale poslouží jako úložny prostor, kde můžete schovat například kola nebo motorku. 

Tento dům je jeden z posledních domů v ulici, které ještě neprošly rekonstrukcí. Máte tak jedinečnou příležitost bydlet v žádané lokalitě Zahradního města a přitom si dům předělat podle vašich představ. 

Nezapomeňte se podívat na 3D virtuální prohlídku, díky které se v dispozičním rozložení domu obratem zorientujete. Na tomto odkaze pak najdete také 3D dispoziční plány pro jednotlivé podlaží.

A teď pro ty z vás, co máte rádi historii

Zdroj fotek: www.stavbaroku.cz, www.sporilov.info a www.prostor-ad.cz

Neříkejte, že přesně tohle není ten pravý domov,
který už nějaký čas hledáte?

0
+ 1
Dispozice
0
Čistá podlahová plocha domu
0
Plocha pozemku

FOTOGRAFIE PŘÍZEMÍ

FOTOGRAFIE 1. PATRA

FOTOGRAFIE 2. PATRA

FOTOGRAFIE DOMU A ZAHRADY A SKLEPA

DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE SI MŮŽETE NEJDŘÍV CELÝ DŮM PROJÍT, A AŽ POTÉ SE ROZHODNOUT, ZDA SE PŘIJEDETE PODÍVAT I OSOBNĚ

Historické dispoziční plány domu najdete na tomto odkaze.

0
+ 1
Dispozice
0
Čistá podlahová plocha domu
0
Plocha pozemku

TECHNICKÉ INFORMACE

  • Stavba a kolaudace 1926
  • Dům je napojen na veškeré IS (voda, odpad, elektřina a plyn)
  • Čistá podlahová plocha domu je 120 m² + sklep + balkón + zahrada + menší garáž
  • Orientace domu na severozápadní stranu
  • Plocha pozemku 158 m²
  • Plocha zahrady 74 m²
  • Dům je podsklepen
  • Vytápění plynovým kotlem
  • Hluková mapa → stáhnout
  • Povodňová mapa → stáhnout

DISPOZIČNÍ PLÁNY DOMU

Historické dispoziční plány domu najdete na tomto odkaze.

ENERGETICKÁ NÁROČNOST DOMU

G

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dle 406/2000 Sb. Zákona o hospodaření s energiemi nutné dělat. Proto je v inzerce uveden nejhorší ukazatel, písmeno G.

V BLÍZKÉM OKOLÍ

0
m
Autobusová zastávka
0
m
Roztylské náměstí
0
Km
Westfield Chodov

UMÍSTĚNÍ DOMU

CENA

10 300 000

Tato cena je konečná včetně provize a nákladů za právní servis.

NEMOVITOSTÍ VÁS PROVEDE
REALITNÍ PROFESIONÁL
BC. MARTIN TESÁREK

Dobrý den, moje jméno je Martin a jako realitní makléř působím  na trhu bez přestávky už od roku 2010. Od roku 2018 pak pod vlastní značkou MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o. Vybral jsem si pro podnikání svoje vlastní jméno, které si nechci nikdy pošpinit a proto za všech okolností nabízím perfektní službu a férový přístup - jako ve sportu. Do roku 2010 jsem byl vrcholový atlet závodící za PSK OLYMP PRAHA.

V roce 2019 jsem napsal dvě knihy. První o investování do nemovitostí  a druhou o profesionálním realitním marketingu, která je určena hlavně pro realitní makléře.

Rád se s vámi potkám na prohlídce této nemovitosti a nebo třeba na kafe, pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaší nemovitosti.

Baví mě nestandardní prodeje - vždy je to výzva! Jako kdysi ve sportu...

K setkání máme blízko - stačí vyplnit tento formulář, nebo mi zavolat. Moje telefonní číslo je 776 252 777.

KDO JSEM VE TŘECH VĚTÁCH

Jsem profesionální realitní makléř s více než 1 000 klienty. Prodal jsem přes 530 nemovitostí v celkové hodnotě přes 1,3 miliardy Kč. Svými zkušenostmi a efektivním využíváním marketingových nástrojů pomáhám klientům z Prahy a jižní Moravy prodávat jejich nemovitosti co nejlépe a za co nejvyšší tržní cenu 📈💰.

U MĚ NA FACEBOOKU TO ŽIJE!

Provozovatelem webu je realitní společnost MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o., IČ: 07434120, www.mtre.cz