NA PRODEJ

KRÁSNÝ BYT PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI S VÝHLEDEM NA PRAHU

2+KK | Užitná plocha 42 m² | sklepní kóje

HLEDÁTE HEZKÝ BYT PO REKONSTRUKCI, VE KTERÉM MŮŽETE HNED ZAČÍT BYDLET?

Pokud se vám nechce řešit starosti spojené s rekonstrukcí bytu, ale chcete jít bydlet rovnou do "hotového", tak tenhle krásný byt o dispozici 2+KK, který si prošel v roce 2020 kompletní rekonstrukcí, by pro vás mohl být ten pravý! 

Součástí rekonstrukce byla také kompletní výměna elektrických rozvodů a přestavba umakartového jádra na jádro zděné. Rekonstrukce proběhla opravdu poctivě a rozhodně se na ní nešetřilo, což je vidět hned na první pohled například na velkoformátových obkladech v koupelně, které působí luxusním dojmem.

Byt je dispozičně řešený jako 2+KK o celkové ploše 42 m². Výchozím bodem bytu je vstupní hala, ze které se dostanete do všech místností. 

Vstupní hala je dostatečně prostorná. Po pravé straně se nachází dveře do koupelny se sprchovým koutem a místnost se samostatným WC. Přímo naproti vstupných dveří se nachází dvě hlavní místnosti. V levé části obývací pokoj s kuchyňským koutem. V pravé částí ložnice, která je dostatečně velká, aby se do ní vlezla skříň větších rozměrů, která vám poskytne úložný prostor. Další úložný prostor získáte díky sklepní kóji, která k bytu náleží. 

Byt je orientovaný na východní stranu, takže o dostatek sluníčka v ranních a dopoledních hodinách rozhodně nebudete mít nouzi. Díky orientaci na východ se vám bude také dobře vstávat, protože vás budou probouzet příjemné sluneční paprsky.

Zapomeňte na tuctový výhled do oken sousedních panelových domů. V případě tohoto bytu si budete užívat ničím nerušený výhled na Prahu, který je díky umístění bytu v 10. patře skutečně nádherný. Co na něj říkáte? 

Byt se nachází v multifunkčním domě. Přímo v přízemí domu tedy najdete fitness club, který je otevřený celý týden včetně víkendů. Součástí fitness clubu je posilovna, saunu, hodiny jógy, ale také stolní tenis. Pokud máte rádi sportovní aktivity, tak se rozhodně nudit nebudete. 

Adresa bytu je Makovského 1177, městská část Praha - Řepy. Prakticky hned u domu (3 minuty chůze) se nachází tramvajová zastávka Slánská, ze které se dostanete na metro B (Stodůlky) během 8 minut. Na metro A (Nemocnice Motol) se dostanete během 10 minut. Tramvají se pak bez přestupu dostanete na Anděl během 16 minut. V případě, že radši jezdíte autem, tak vás rozhodně potěší, že parkovat je možné bez problému před domem na vlastním pozemku!

V blízkosti domu (250 metrů) se nachází supermarket Billa, Albert a také obchodní centrum Řepy.

Další výhodou (hlavně v dnešní době drahých energií) je to, že díky dobrému hospodaření domu (solární panely na střeše, pronájem reklamních ploch apod.) je dosaženo nízkých měsíčních záloh na služby, které činí 3 700 Kč/měsíc + el. energie dle skutečné spotřeby.

Byt je v osobním vlastnictví a je možné ho financovat pomocí hypotečního úvěru. Nabízí se zde také možnost převzít stávající hypoteční úvěr od Komerční banky s úrokovou sazbou 1,99 % p.a. a fixací do konce roku 2030. Měsíční splátka je 10 421 Kč a nesplacená jistina je cca 2 700 000 Kč. Pokud byste si potřebovali půjčit víc než 2,7 mil., není problém dofinancovat u Komerční banky zbývající část úvěru za aktuální úrokovou sazbu.

Máte pocit, že tohle je byt přesně pro vás? 

0
+ KK
Dispozice
0
Užitná plocha
0
minuty
Tramvajová zastávka Slánská
0
minut
Metro B - Stodůlky
0
m
Obchodní centrum Řepy

TECHNICKÉ INFORMACE

 • 2 + KK, 42 m²
 • Osobní vlastnictví
 • Panelový byt se zděným jádrem
 • Kompletní rekonstrukce v roce 2020
 • Byt se nachází v 10. patře z celkových 12 pater
 • Orientace bytu na východní stranu s výhledem na Prahu
 • K bytu náleží sklepní kóje
 • V domě jsou celkem 2 výtahy
 • Bezpečnost v domě je zajištěna pomocí kamerového systému
 • Fitness club v přízemí domu (sauna, posilovna, hodiny yógy, stolní tenis..)
 • Parkování bez problému před domem na vlastním pozemku
 • Nízké měsíční zálohy na služby: 3 700 Kč + elektřina
 • Možnost převzetí hypotečního úvěru od Komerční banky - 1,99 % p.a., fixace do 2030, měsíční splátka 10 421 Kč, nesplacená jistina cca 2 700 000 Kč.

ENERGETICKÁ NÁROČNOST DOMU

D - méně úsporná 

 UMÍSTĚNÍ BYTU

CENA

 4 290 000

Tato cena je konečná včetně provize a nákladů za právní servis.

NEMOVITOSTÍ VÁS PROVEDE
REALITNÍ PROFESIONÁL
BC. MARTIN TESÁREK

Dobrý den, moje jméno je Martin a jako realitní makléř působím  na trhu bez přestávky už od roku 2010. Od roku 2018 pak pod vlastní značkou MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o. Vybral jsem si pro podnikání svoje vlastní jméno, které si nechci nikdy pošpinit a proto za všech okolností nabízím perfektní službu a férový přístup - jako ve sportu. Do roku 2010 jsem byl vrcholový atlet závodící za PSK OLYMP PRAHA.

V roce 2019 jsem napsal dvě knihy. První o investování do nemovitostí  a druhou o profesionálním realitním marketingu, která je určena hlavně pro realitní makléře.

Rád se s vámi potkám na prohlídce této nemovitosti a nebo třeba na kafe, pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaší nemovitosti.

Baví mě nestandardní prodeje - vždy je to výzva! Jako kdysi ve sportu...

K setkání máme blízko - stačí vyplnit tento formulář, nebo mi zavolat. Moje telefonní číslo je 776 252 777.

KDO JSEM VE TŘECH VĚTÁCH

Profesionální realitní makléř s více než 1 000 klienty. Prodal jsem přes 500 nemovitostí v celkové hodnotě vyšší než 1 miliarda Kč. Svými zkušenostmi a efektivním využíváním marketingových nástrojů pomáhám klientům prodávat jejich nemovitosti co nejlépe a za co nejvyšší tržní cenu 📈💰.

U MĚ NA FACEBOOKU TO ŽIJE!

Provozovatelem webu je realitní společnost MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o., IČ: 07434120, www.mtre.cz