PRODÁNO 

RODINNÝ DŮM V PŘEROVĚ NAD LABEM

Zastavěná plocha 256 m², pozemek 436 m²

HLEDÁTE ZAJÍMAVÝ RODINNÝ DŮM K REKONSTRUKCI, KTERÝ JE V DOJEZDOVÉ VZDÁLENOSTI DO PRAHY?

Pokud sníte o rodinném domě s átriovým charakterem, který vám poskytne perfektní soukromí, klid a dostatek prostoru, tak můžete přestat hledat, protože jste ho právě našli! 

Dům je aktuálně před rekonstrukcí (pouze nová střešní krytina), což je jednoznačně velkou výhodou. Dům si díky tomu můžete přizpůsobit přesně dle vašich představ a požadavků. Uzavřené nádvoří je skvělé nejen z důvodu velkého soukromí, ale také z hlediska praktičnosti. Vlastní terasa, bazén, vířivka a nebo třeba kryté parkovací stání. Vaši fantazii se meze nekladou. 

Podívejte se na fotografie a posuďte sami. Už máte představu o tom, jak byste tenhle prostor předělali a využili? 

Aktuální obývaná plocha je cca 100 m². Díky stodole a dalším užitkovým/hospodářským částem je zde však velký potenciál pro výrazné zvětšení obytné části. Zastavěná plocha je 256 m² a celková plocha pozemku je 436 m²

Hlavní vstup do domu vede bránou z hlavní ulice. Vstoupit je však možné také přes stodolu z vedlejší ulice. 

Dům je napojený na obecní vodovod a elektrický řád. Vytápění domu je zajištěno pomocí dvou kamen na tuhá paliva. Dům není napojen na veřejnou kanalizaci, ale s napojením nebude problém. Obec kapacitu má a dokonce vydala kladné písemné stanovisko s napojením.

Na Černém Mostě budete během 20 minut

Nemovitost se nachází v obci Přerov nad Labem, která leží východně od Prahy. Díky dálnici D11 je dostupnost do Prahy skutečně otázkou chvíle. Do obchodního centra Černý Most se dostanete autem během 20 minut

V obci Přerov nad Labem žije přibližně 1 300 obyvatel a najdete zde veškerou občanskou vybavenost (mateřská školka, základní škola, pošta, cukrárna, restaurace..). Potěší vás také obchod s potravinami, který se nachází hned naproti domu a je otevřený od brzkých ranních hodin. 

Neříkejte, že přesně tohle není ten pravý domov,
který už nějaký čas hledáte.

0
Zastavěná plocha
0
Plocha pozemku
0
m
Obchod s potravinami
0
m
Mateřská a základní škola
0
minut
Doba jízdy autem do Prahy na Černý Most

TECHNICKÉ INFORMACE

  • Osobní vlastnictví
  • Cihlový dům
  • Orientace domu na severní stranu
  • Plocha pozemku 436 m²
  • Zastavěná plocha 256 m²
  • Vytápění zajištěno pomocí dvou kamen na tuhá paliva
  • Dům je napojený na obecní vodovod a elektrický řád
  • S napojením na kanalizaci nebude problém. Zde je kladné stanovisko obce.

ENERGETICKÁ NÁROČNOST DOMU

G     

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dle 406/2000 Sb. Zákona o hospodaření s energiemi nutné dělat. Proto je v inzerce uveden nejhorší ukazatel, písmeno G.

UMÍSTĚNÍ DOMU

CENA

 5 190 000

Tato cena je konečná včetně provize a nákladů za právní servis.

NEMOVITOSTÍ VÁS PROVEDE
REALITNÍ PROFESIONÁL
BC. MARTIN TESÁREK

Dobrý den, moje jméno je Martin a jako realitní makléř působím  na trhu bez přestávky už od roku 2010. Od roku 2018 pak pod vlastní značkou MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o. Vybral jsem si pro podnikání svoje vlastní jméno, které si nechci nikdy pošpinit a proto za všech okolností nabízím perfektní službu a férový přístup - jako ve sportu. Do roku 2010 jsem byl vrcholový atlet závodící za PSK OLYMP PRAHA.

V roce 2019 jsem napsal dvě knihy. První o investování do nemovitostí  a druhou o profesionálním realitním marketingu, která je určena hlavně pro realitní makléře.

Rád se s vámi potkám na prohlídce této nemovitosti a nebo třeba na kafe, pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaší nemovitosti.

Baví mě nestandardní prodeje - vždy je to výzva! Jako kdysi ve sportu...

K setkání máme blízko - stačí vyplnit tento formulář, nebo mi zavolat. Moje telefonní číslo je 776 252 777.

KDO JSEM VE TŘECH VĚTÁCH

Jsem profesionální realitní makléř s více než 1 000 klienty. Prodal jsem přes 530 nemovitostí v celkové hodnotě přes 1,3 miliardy Kč. Svými zkušenostmi a efektivním využíváním marketingových nástrojů pomáhám klientům z Prahy a jižní Moravy prodávat jejich nemovitosti co nejlépe a za co nejvyšší tržní cenu 📈💰.

U MĚ NA FACEBOOKU TO ŽIJE!

Provozovatelem webu je realitní společnost MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o., IČ: 07434120, www.mtre.cz