Kontaktujte mě rovnou, moje číslo je  📞 776 252 777

 PRODÁNO 

Malý byt k rekonstrukci na Vídeňské ulici v Brně

 

1+1, plocha bytu 27 m2 

 
 

Malý útulný byt, který si můžete zrekonstruovat přesně podle vašich představ!  

 

Pokud sníte o menším útulném bytě, který vám poskytne vlastní zázemí nedaleko centra Brna, tak jste tady správně! 

 

Byt je aktuálně před rekonstrukcí, což je velká výhoda, protože si ho můžete navrhnout a upravit přesně podle vašich představ a požadavků. Plocha bytu je 27 m2 z čehož největší plochu tvoří vzdušný obývací pokoj, který je orientován na západní stranu. Pokud máte rádi dřevo, tak vás potěší, že v obývacím pokoji se nachází masivní dubové parkety, které je možné také zrenovovat. 

 

Ihned po vstupu do bytu se ocitnete v předsíní ze které se dostanete buď do koupelny se sprchovým koutem a WC nebo do obývacího pokoje. Z obývacího pokoje se poté dostanete do kuchyně, která je dostatečně prosvětlená, protože má vlastní okno. Je také oddělena dveřmi, což je oproti bytům 1 + KK výhodou, jelikož v případě pečení a vaření se nedostanou vůně do celého bytu. 

 

Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží v ulici Vídeňská 270/60. Parkovat je bez problému možné v zadní ulici, kde se nachází dostatečné množství parkovacích míst. Do této zadní ulice je byt orientován, což je v tomto případě opět výhodou, jelikož z této ulice jde výrazně menší množství hluku, než z ulice hlavní (Vídeňská).

 

V případě, že využíváte hromadnou dopravu, tak prakticky hned před domem se nachází tramvajová zastávka Celní, ze které se bez přestupu dostanete na zastávku Nové Sady během 9 minut. V blízkém okolí bytu najdete nejen mnoho restaurací a kaváren, ale také třeba supermarket Lidl, který je vzdálen jen 2 minuty pěšky. 

 

Pokud chcete vidět, jak by mohl byt vypadat po rekonstrukci, tak se nezapomeňte podívat na vizualizace níže, které vám přiblíží potencionální budoucí stav bytu.

0
+ 1
dispozice
0
velikost bytu
0
.
nadzemní podlaží

FOTOGRAFIE BYTU

BUDOUCÍ STAV

Představivosti se meze nekladou. Třeba právě takhle může byt vypadat, pokud mu dáte trošku péče ve formě rekonstrukce. Co na tu proměnu říkáte? 

 

Dispoziční rozložení bytu 

TECHNICKÉ INFORMACE

  • Panelový dům
  • Osobní vlastnictví
  • Byt je možné finanovat pomocí hypotečního úvěru
  • Dispozice 1+1
  • Plocha bytu 27 m²
  • 3. nadzemní podlaží s výtahem
  • Orientace bytu na západní stranu (do zadní ulice s výrazně menším množstvím hluku)
  • Parkování bez problému za domem - bez parkovacích zón
  • Měsíční náklady činí 1 681 Kč + elektřina
  • PENB C: 97 kWh / (m2 . rok)
 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

LOKALITA

Vídeňská 270/60, Brno - Štýřice

 
 

Rezervační smlouva

Nejsem makléř, který vám ukáže smlouvu až těsně před podpisem, nenechá vás se k ní ani vyjádřit a tlačí vás k podpisu. To není můj styl!

 

Jsem transparentní. Proto zde už teď najdete rezervační smlouvu, kterou si v klidu přečtěte. Pokud nebudete nějakým pasážím rozumět, rád vám vše vysvětlím.

Cena

2 520 000 Kč

 

TATO CENA JE KONEČNÁ VČETNĚ PROVIZE A NÁKLADŮ ZA PRÁVNÍ SERVIS

KONTAKT

Vyplňte tento krátký formulář a já se vám co nejdříve ozvu a domluvíme se na prohlídce. A nebo mi rovnou zavolejte, moje číslo je 776 252 777.

 
 

KDO JSEM VE TŘECH VĚTÁCH

Profesionální realitní makléř s více než 1 000 klienty. Prodal jsem přes 520 nemovitostí v celkové hodnotě přes 1,3 miliardy Kč. Svými zkušenostmi a efektivním využíváním marketingových nástrojů pomáhám klientům z Prahy a jižní Moravy prodávat jejich nemovitosti co nejlépe a za co nejvyšší tržní cenu 📈💰.

U MĚ NA FACEBOOKU TO ŽIJE!

GDPR   |   Ochrana osobních údajů   |   Poučení pro spotřebitele   |   AML vnitřní zásady   |   Rezervační smlouva

© 2010 - 2023  MARTIN TESÁREK REALITY s.r.o.