Kontaktujte mě rovnou, moje číslo je  📞 776 252 777

Pomůžu vám prodat váš dům za nejvyšší možnou cenu i na dnešním problematickém realitním trhu

 

Nemovitosti prodávám už 13 let. Nejsem začátečník a dobře vím, co pro úspěšný prodej udělat. Mám zkušenosti, ověřenou prodejní strategii, unikátní marketing, ale hlavně početnou databázi bonitních klientů, díky kterým prodávám i v dnešní problematické době nemovitosti rychle a za co nejvyšší možnou cenu.

 
0
let
v oboru
0
+
prodaných nemovitostí
0
mld. +
hodnota prodaných nemovitostí
0
dnů
průměrná délka prodeje

Kde je makléř Martin Tesárek?

Nemovitosti prodávám už od roku 2010. Vždy jsem patřil mezi nejúspěšnější realitní makléře v Česku. Za svou kariéru jsem pomohl více než 1 000 lidem, prodal přes 500 nemovitostí v celkové hodnotě přes 1 miliardu korun a to vše bez jediného škobrtnutí a nespokojeného klienta.

 

Většinu nemovitostí prodám v průměru do 32 dnů od začátku spolupráce a to díky unikátnímu prodejnímu systému, placené reklamě na sociálních sítíchdatabázi kontaktů, kterou si už 13 let poctivě buduji.

 

Bydlím ve Valticích, ale pomůžu vám s prodejem kdekoliv na jižní Moravě, stačí se mi ozvat.

 

Co o mě říkají mí klienti?

 
Přes dva měsíce jsme neúspěšně nabízeli byt na serveru Bezrealitky a čas hrál proti nám, protože jsme se brzy měli stěhovat do nového bytu. Obešel jsem tři realitní makléře a pan Tesárek si mne hned získal profesionálním, ale přátelským dojmem a nasazením. Při nabídce bytu byl schopen vypíchnout výhody, kterých jsem si ani nebyl vědom a které prodeji bytu pomohly. Zachoval chladnou hlavu, kdy já panikařil, a do poslední chvíle vyjednával s potenciálními kupci, kdy jiný makléř by mne tlačil k prodeji prvnímu zájemci. Do měsíce bylo prodáno. Tím to ale neskončilo. Kvalita služeb a ochota pana Tesárka se projevila i během období sepisování smluv, podávání návrhů na katastr a při samotném předání bytu. Pana Tesárka, tak můžu s radostí doporučit!
Mgr. Jan Tichýportrétní fotograf
Mám ráda dlouhodobou spolupráci a díky tomu, že jsem poznala pana Martina Tesárka mohu říci, že mám svého osobního realitního makléře. Martin a jeho tým mi pomáhá jak s pronájmy, tak i koupí a prodeji nemovitostí. Jeho služby jsou vždy 100 % a je na něj spolehnutí! Vím, že jsem si vybrala správně.
Ing. Martina JandáskováCEO vimheslo s.r.o.
S vaší realitní společností jsem Martine maximálně spokojen, realizoval jsem přes Vás již 3 obchody k mé naprosté spokojenosti. U Vás a Vašich kolegů jsem se opakovaně setkal s profesionalitou, maximální vstřícností a solidností, mohu jí vřele doporučit.
Michal Karasředitel společnosti HERBADENT
Pan Tesárek nám v letech 2020-2021 zajistil (z důvodu spoluvlastnických vztahů) komplikovaný prodej činžovního domu na Vinohradech. Konstatuji, že veškerá jednání p. Tesárka byla od počátku do konce akce vedena vysoce profesionálně a korektně, spolehlivě a s velkým pracovním nasazením, a zcela naplnila naše očekávání.
Luboš Drofa
Když jsem se rozhodla prodat byt, abych si mohla pořídit lepší, ani jsem si nedokázala představit, co všechno to může obnášet, natož že to všechno zvládnu sama. Kamarádka mi doporučila Martina Tesárka a mně přišel nápad všechny ty starosti za přijatelnou cenu outsourcovat, geniální. Sešli jsme se s Martinem a za pár dní se můj byt už nabízel zájemcům. Největší obchod v mém životě se obešel téměř bez mého přičinění. Jediné, co jsem musela udělat, bylo dorazit na několik nutných podpisů k realizaci prodeje, jinak se vše obešlo beze mne. Kromě toho, že jsem se vyhnula nepříjemné administrativě, papírování a zjišťování, co všechno je vlastně potřeba, mě tohle řešení ušetřilo hlavně velkého stresu. Měla jsem jistotu, že vše proběhne správně, protože byt prodává člověk, který tomu rozumí a ví, co vše je potřeba. Byt se prodal za požadovanou cenu a tak rychle, až mě zaskočilo, že už se musím stěhovat. Martin byl po celou dobu trpělivě k dispozici pro mé laické otázky a vše proběhlo naprosto v pohodě. Teď už díky prodeji šťastně bydlím ve svém novém vysněném bytě a kdybych ho náhodou někdy v budoucnu chtěla prodat, udělám to úplně stejně, zavolám Martinovi.
Petra VětrovskáPPC specialistka
Spolupráce s panem Tesárkem je jedním slovem dokonalá! Při prodeji naši nemovitosti jsme nenarazili ani na jeden problém. Celý proces byl na velmi vysoké úrovni, přes komunikaci až po skvělou prezentaci prodávané nemovitosti. K našemu překvapení se celý prodej realizoval velmi rychle a jen s jednou schůzkou, při které bylo nutné úředně ověřit zástavní smlouvy, jinak jsme celý proces zvládli online, což je pro nás velké PLUS. Navíc za nás vyřídil i vše na úřadech, takže když to celé shrnu, tak naši jedinou "námahou", bylo na začátku poslat info o prodávané nemovitosti, a potom jen vyplnit číslo účtu, kam nám dorazí peníze, jak jsem zmínil na začátku, dokonalé ! 🙂 Doporučuji všem, kteří hledají poctivého a profesionálního makléře, kterému můžete věřit, že jeho provize je opravdu velmi zasloužená.
Filip Hanus
Pro prodej nemovitosti přes realitního makléře jsem se rozhodla, jelikož jsem chtěla ušetřit čas a starosti. Využít zkušenosti a know-how někoho, kdo se v oboru již nějakou dobu pohybuje. Potřebovala jsem také objektivně poradit s cenou, abych mohla nemovitost co nejrychleji a nejvýhodněji prodat. Informace o realitních kancelářích jsem sháněla především na internetu. Po pročítání negativních hodnocení se okruh těch, které přicházely v úvahu, zužoval. Vaši kancelář jsem si vybrala pocitově – z Vaší prezentace jsem vycítila profesionalitu a chuť do práce, zaujalo mě i to, že jste na portále Na volné noze. Bylo mi sympatické, že jste menší realitka, u které se dá očekávat bližší spolupráce, což se potvrdilo. Jako realitní makléř jste mě zaujal především přístupem, zájmem o práci, profesionalitou, rozsahem služeb a smyslem pro detail. Na rozdíl od větších realitek, kde si vás přehazují od jednoho zaměstnance k druhému, jsme po celou dobu jednali výhradně spolu. Se službami jsem byla spokojená v celém rozsahu. Velmi oceňuji také pomoc při nákupu nového bytu, rešerši smluv i vyjednání finanční úschovy. Já se nemusela starat prakticky o nic. Za provizi jsem dostala kompletní servis a má nemovitost se prodala za maximální cenu.
Marie Pospíšilováúčetní
Martin Tesárek je realitní makléř a konzultant, kterého pravidelně doporučuji svým přátelům a známým, kteří buď chtějí uskutečnit nějaký jednorázový (a pro ně zásadní) prodej či nákup nemovitosti, nebo třeba i investovat do konkrétních realit v Praze. Špičkový, solidní profesionál, který se vyzná v tržní situaci a trendech, a navíc pomáhá svým méně zkušenějším kolegům prostřednictvím projektu Makléři makléřům. Doporučuji!
Robert Vlachpodnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

dalších více než 50 referencí najdete na této stránce.

V čem se liší moje prodejní strategie oproti ostatním realitkám na jižní Moravě?

MASIVNÍ PLACENÁ REKLAMA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Ostatní makléři nevyužívají nadstandardní placenou reklamu na sociálních sítích. Já ano! Do každé prodávané nemovitosti investuji nejméně 25 000 - 60 000 Kč jen do placené reklamy a díky tomu prodávám i v dnešní problematické době, kdy většina realitních makléřů pláče.

 

Většina makléřů šetří. Šetřením se ale k dobrým výsledkům a vysoké prodejní ceně nikdy nedopracujete...

VYJEDNÁVACÍ SCHOPNOSTI

"Chci slevu 350 000 Kč. Pokud mi ji nedáte, nemám o koupi zájem..."

 

Většina obyčejných makléřů jsou špatní vyjednavači. Bojí se vyjednávání, neumí to. Raději přesvědčí vás ať snížíte cenu, než aby za vás "kopali" a snažili se prodat vaši nemovitost za co nejvíc.

 

Ode mě čekejte přesný opak!

 

Pokud jde o cenu, stojím vždy za vámi! Jsem tvrdý a nekompromisní vyjednavač a díky tomu prodávám nemovitosti svých klientů častokrát i za vyšší než inzerované ceny.

ŠPIČKOVÝ MARKETING A PREZENTACE NEMOVITOSTI

Fotky od profesionálního fotografa, homestaging, video, záběry z dronu, vizualizace, 3D půdorys, virtuální prohlídka, speciální webové stránky i placená reklama na soc. sítích. To vše vaše nemovitost ode mě dostane. Proč? Protože bez toho nikdy neprodáte za nejlepší cenu.

PROFESIONALITA
A TAH NA BRANKU

Než jsem se stal makléřem, byl jsem vrcholový atlet. Individuální sport mě naučil vytrvalosti, férovosti a pracovitosti.

 

Každý prodej nemovitosti je pro mě závod, který chci vyhrát.

 

Nebaví mě nemovitosti nabízet, chci je prodávat za co nejvyšší ceny a jsem zvyklý pro to vždy udělat maximum.

ROZSÁHLÁ DATABÁZE KLIENTŮ A INVESTORŮ

Mnoho nemovitostí zvládnu prodám ještě dřív, než je začnu inzerovat. Ptáte se jak?

 

Díky své databázi movitých klientů, kterou si systematicky a pečlivě buduji už od roku 2010.

 

Jedním e-mailem mohu oslovit tisíce lidí ze své databáze a nabídnout jim i vaši nemovitost, pokud se domluvíme...

PRAVIDELNÁ KOMUNIKACE

Své klienty mám rád a proto mi nedělá problém se jim minimálně 1× za týden ozvat, nebo za nimi zajet domů a informovat je o stavu prodeje.

 

Komunikace je základ prodeje a dodnes nerozumím makléřům, kteří se svými klienty nekomunikují (a že jich není málo...)

KONTAKT

Zanechte mi vaše telefonní číslo a já vám do 24 hodin zavolám. Úvodní konzultace je u mě vždy nezávazná a je zdarma. Nemáte co ztratit!

 
 

GDPR   |   Poučení pro spotřebitele

© 2010 - 2023  MARTIN TESÁREK REALITY s.r.o., IČ: 17604371,
sídlo: Zahradní 994, Valtice, spol. vedená u Krajského soudu v Brně, spis. zn. C 130695